- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Arkusze danych
Cylindrical Battery Holders.pdfInformacje o środowisku
Cylindrical Battery Holders.pdfChcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $6.751 | $6.75 |
4-641120-5 Specyfikacje techniczne
TE Connectivity AMP Connectors - 4-641120-5 Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do TE Connectivity AMP Connectors - 4-641120-5
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | TE Connectivity |
| napięcie znamionowe | 600VAC |
| Zakończenie | Solder |
| Styl | Board to Cable/Wire |
| Całun | Shrouded - 1 Wall |
| Seria | MTA-156 |
| Rozstaw rzędów - łączenie | - |
| Pitch-Mating | 0.156' (3.96mm) |
| Pakiet | Bulk |
| Całkowita długość kontaktu | 0.650' (16.51mm) |
| temperatura robocza | -55°C ~ 105°C |
| Liczba rzędów | 1 |
| Ilość Pozycje Loaded | All |
| Liczba biegunów | 15 |
| Rodzaj mocowania | Through Hole |
| Materiał Palność ocena | UL94 V-0 |
| Kojarzonych Układanie Heights | - |
| Różnicowa transmisja danych | Thermoplastic, Glass Filled |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Wysokość izolacji | 0.425' (10.80mm) |
| Kolor izolacji | Natural |
| Stopień ochrony | - |
| cechy | - |
| mocowanie Rodzaj | Friction Lock |
| Obecna ocena (wzmacniacz) | Varies by Wire Gauge |
| Contact Type | Male Pin |
| Kształt kontaktów | Circular |
| Materiał styków | Copper Alloy |
| Długość kontaktu - post | 0.125' (3.18mm) |
| Długość łącznika - dopasowanie | 0.400' (10.16mm) |
| Kontakt z grubością wykończenia - poczta | - |
| Kontakt z grubością wykończenia - krycie | 15.0µin (0.38µm) |
| Skontaktuj się z Finish - Post | Tin |
| Skontaktuj się z Finish - Mating | Gold |
| Typ złącza | Header |
| Podstawowy numer produktu | 641120 |
| Aplikacje | General Purpose, Industrial |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | Zgodny z RoHS |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Osiągnąć status | Vendor Undefined |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak TE Connectivity AMP Connectors 4-641120-5.
| Atrybut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | 4-641120-2 | 4-641120-1 | 4-641120-3 | 4-641120-4 |
| Producent | TE Connectivity AMP Connectors | TE Connectivity AMP Connectors | TE Connectivity AMP Connectors | TE Connectivity AMP Connectors |
| napięcie znamionowe | - | - | - | - |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Skontaktuj się z Finish - Mating | - | - | - | - |
| Styl | - | - | - | - |
| Całkowita długość kontaktu | - | - | - | - |
| Długość łącznika - dopasowanie | - | - | - | - |
| Różnicowa transmisja danych | - | - | - | - |
| Kontakt z grubością wykończenia - poczta | - | - | - | - |
| Długość kontaktu - post | - | - | - | - |
| Kontakt z grubością wykończenia - krycie | - | - | - | - |
| Obecna ocena (wzmacniacz) | - | - | - | - |
| Liczba rzędów | - | - | - | - |
| Stopień ochrony | - | - | - | - |
| Typ złącza | - | - | - | - |
| cechy | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Rozstaw rzędów - łączenie | - | - | - | - |
| Kształt kontaktów | - | - | - | - |
| Pitch-Mating | - | - | - | - |
| Seria | - | - | - | - |
| Materiał Palność ocena | - | - | - | - |
| Zakończenie | - | - | - | - |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Skontaktuj się z Finish - Post | - | - | - | - |
| Wysokość izolacji | - | - | - | - |
| Ilość Pozycje Loaded | - | - | - | - |
| Kojarzonych Układanie Heights | - | - | - | - |
| Liczba biegunów | - | - | - | - |
| Contact Type | - | - | - | - |
| Całun | - | - | - | - |
| Materiał styków | - | - | - | - |
| Kolor izolacji | - | - | - | - |
| Podstawowy numer produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Aplikacje | - | - | - | - |
| mocowanie Rodzaj | - | - | - | - |
Pobierz arkusze danych 4-641120-5 PDF i dokumentację TE Connectivity AMP Connectors dla 4-641120-5 - TE Connectivity AMP Connectors.
4-641120-1TE Connectivity AMP ConnectorsCONN HEADER VERT 11POS 3.96MM
4-641120-8TE Connectivity AMP ConnectorsCONN HEADER VERT 18POS 3.96MM
4-641121-4TE Connectivity AMP ConnectorsCONN HEADER R/A 14POS 3.96MM
4-641119-7TE Connectivity AMP ConnectorsCONN HEADER VERT 17POS 3.96MM
4-641120-3TE Connectivity AMP ConnectorsCONN HEADER VERT 13POS 3.96MM
4-641120-4TE Connectivity AMP ConnectorsCONN HEADER VERT 14POS 3.96MM
4-641121-0TE Connectivity AMP ConnectorsCONN HEADER R/A 10POS 3.96MM
4-641121-3TE Connectivity AMP ConnectorsCONN HEADER R/A 13POS 3.96MM
4-641120-0TE Connectivity AMP ConnectorsCONN HEADER VERT 10POS 3.96MM
4-641120-6TE Connectivity AMP ConnectorsCONN HEADER VERT 16POS 3.96MM
4-641120-9TE Connectivity AMP ConnectorsCONN HEADER VERT 19POS 3.96MM
4-641121-2TE Connectivity AMP ConnectorsCONN HEADER R/A 12POS 3.96MM
4-641119-6TE Connectivity AMP ConnectorsCONN HEADER VERT 16POS 3.96MM
4-641121-1TE Connectivity AMP ConnectorsCONN HEADER R/A 11POS 3.96MM
4-641120-7TE Connectivity AMP ConnectorsCONN HEADER VERT 17POS 3.96MM
4-641119-5TE Connectivity AMP ConnectorsCONN HEADER VERT 15POS 3.96MM
4-641119-8TE Connectivity AMP ConnectorsCONN HEADER VERT 18POS 3.96MM
4-641120-2TE Connectivity AMP ConnectorsCONN HEADER VERT 12POS 3.96MMTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.