- Jess***Jones
- 2026/04/17
Arkusze danych
Cylindrical Battery Holders.pdf1-179397-4 Specyfikacje techniczne
TE Connectivity AMP Connectors - 1-179397-4 Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do TE Connectivity AMP Connectors - 1-179397-4
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | TE Connectivity |
| Seria | Fine Stack (FS) |
| Smoła | 0.031' (0.80mm) |
| Pakiet | Tape & Reel (TR) |
| Liczba rzędów | 2 |
| Liczba biegunów | 14 |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Kojarzonych Układanie Heights | 3mm |
| Wysokość nad forum | 0.094' (2.40mm) |
| cechy | Board Guide, Solder Retention |
| Kontakt Wykończenie Grubość | - |
| Kontakt Finish | Tin |
| Typ złącza | Receptacle, Outer Shroud Contacts |
| Podstawowy numer produktu | 179397 |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | Nie dotyczy |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Osiągnąć status | Vendor Undefined |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak TE Connectivity AMP Connectors 1-179397-4.
| Atrybut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
|
|---|---|---|---|---|
| Part Number | 1-179397-6 | 1-179397-2 | 1-179396-4 | 1-179396-6 |
| Producent | TE Connectivity AMP Connectors | TE Connectivity AMP Connectors | TE Connectivity AMP Connectors | TE Connectivity AMP Connectors |
| Kontakt Wykończenie Grubość | - | - | - | - |
| cechy | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Typ złącza | - | - | - | - |
| Kontakt Finish | - | - | - | - |
| Kojarzonych Układanie Heights | - | - | - | - |
| Smoła | - | - | - | - |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Wysokość nad forum | - | - | - | - |
| Liczba biegunów | - | - | - | - |
| Seria | - | - | - | - |
| Podstawowy numer produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Liczba rzędów | - | - | - | - |
Pobierz arkusze danych 1-179397-4 PDF i dokumentację TE Connectivity AMP Connectors dla 1-179397-4 - TE Connectivity AMP Connectors.
1-179397-6TE Connectivity AMP ConnectorsCONN RCPT 16POS SMD TIN
1-179436-2TE Connectivity AMP ConnectorsCONN WIRE IDC 12POS 24AWG VERT
1-179317-2TE Connectivity AMP ConnectorsCONTACT SOCKET 20-24AWG GOLD
1-179396-6TE Connectivity AMP ConnectorsCONN PLUG 16POS SMD TIN
1-179396-4TE Connectivity AMP ConnectorsCONN PLUG 14POS SMD TINTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.