- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Arkusze danych
LC75056PE.pdfInformacje o środowisku
onsemi RoHS.pdfPCN przestarzałe/ eol
Cylindrical Battery Holders.pdfLC75056PE-H Specyfikacje techniczne
onsemi - LC75056PE-H Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do onsemi - LC75056PE-H
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | onsemi |
| Napięcie - I / O | 3.30V |
| Napięcie - Rdzeń | 1.50V |
| Rodzaj | Audio |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 100-PQFP/QIP (20x14) |
| Seria | - |
| Package / Case | 100-BQFP |
| Pakiet | Tray |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| temperatura robocza | -40°C ~ 85°C (TA) |
| On-Chip RAM | - |
| Pamięć nieulotna | - |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Berło | I²C, SPI |
| Częstotliwość zegara | 110MHz |
| Podstawowy numer produktu | LC750 |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Osiągnąć status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak onsemi LC75056PE-H.
| Atrybut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | LC75056E-H | LC75055PE-6158-H | LC75024-A-E-ON | LC750241E-E |
| Producent | onsemi | onsemi | onsemi | onsemi |
| Dostawca urządzeń Pakiet | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Seria | - | - | - | - |
| Pamięć nieulotna | - | - | - | - |
| On-Chip RAM | - | - | - | - |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Częstotliwość zegara | - | - | - | - |
| Rodzaj | - | - | - | - |
| Podstawowy numer produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Berło | - | - | - | - |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Napięcie - Rdzeń | - | - | - | - |
| Napięcie - I / O | - | - | - | - |
Pobierz arkusze danych LC75056PE-H PDF i dokumentację onsemi dla LC75056PE-H - onsemi.
LC75040NWS-6141-EFujitsu Electronics America, Inc.Twój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.