- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Arkusze danych
FQB4N80, FQI4N80.pdfInformacje o środowisku
onsemi RoHS.pdfMontaż/pochodzenie PCN
Assembly Change 09/May/2023.pdfFQB4N80TM Specyfikacje techniczne
onsemi - FQB4N80TM Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do onsemi - FQB4N80TM
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | onsemi |
| VGS (th) (Max) @ Id | 5V @ 250µA |
| Vgs (maks.) | ±30V |
| Technologia | MOSFET (Metal Oxide) |
| Dostawca urządzeń Pakiet | D²PAK (TO-263) |
| Seria | QFET® |
| RDS (Max) @ ID, Vgs | 3.6Ohm @ 1.95A, 10V |
| Strata mocy (max) | 3.13W (Ta), 130W (Tc) |
| Package / Case | TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB |
| Pakiet | Tape & Reel (TR) |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| temperatura robocza | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) @ Vds | 880 pF @ 25 V |
| Opłata bramkowa (Qg) (maksymalna) @ Vgs | 25 nC @ 10 V |
| Rodzaj FET | N-Channel |
| Cecha FET | - |
| Napięcie Napędu (Max Rds On, Min Rds On) | 10V |
| Spust do źródła napięcia (Vdss) | 800 V |
| Prąd - Ciągły Odpływ (Id) @ 25 ° C | 3.9A (Tc) |
| Podstawowy numer produktu | FQB4N80 |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 zgodne |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Osiągnąć status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak onsemi FQB4N80TM.
| Atrybut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | FQB4N80TM | FQB4N90TM | FQB4N50TM | FQB4N20TM |
| Producent | Fairchild Semiconductor | onsemi | onsemi | Fairchild Semiconductor |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Technologia | - | - | - | - |
| RDS (Max) @ ID, Vgs | - | - | - | - |
| Cecha FET | - | - | - | - |
| Strata mocy (max) | - | - | - | - |
| Spust do źródła napięcia (Vdss) | - | - | - | - |
| Dostawca urządzeń Pakiet | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Opłata bramkowa (Qg) (maksymalna) @ Vgs | - | - | - | - |
| Prąd - Ciągły Odpływ (Id) @ 25 ° C | - | - | - | - |
| Vgs (maks.) | - | - | - | - |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Napięcie Napędu (Max Rds On, Min Rds On) | - | - | - | - |
| Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) @ Vds | - | - | - | - |
| Podstawowy numer produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Seria | - | - | - | - |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Rodzaj FET | - | - | - | - |
| VGS (th) (Max) @ Id | - | - | - | - |
Pobierz arkusze danych FQB4N80TM PDF i dokumentację onsemi dla FQB4N80TM - onsemi.
Twój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.