- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Chcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $1.82 | $1.82 |
| 200+ | $0.726 | $145.20 |
| 500+ | $0.702 | $351.00 |
| 1000+ | $0.691 | $691.00 |
CAT93C46RLI-G Specyfikacje techniczne
Catalyst Semiconductor Inc. - CAT93C46RLI-G Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Catalyst Semiconductor Inc. - CAT93C46RLI-G
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | onsemi |
| Zapisać czas cyklu - słowo, strona | - |
| Napięcie - Dostawa | 1.8V ~ 5.5V |
| Technologia | EEPROM |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 8-PDIP |
| Seria | - |
| Package / Case | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Pakiet | Tube |
| temperatura robocza | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Rodzaj mocowania | Through Hole |
| Typ pamięci | Non-Volatile |
| Rozmiar pamięci | 1Kbit |
| Organizacja pamięci | 128 x 8, 64 x 16 |
| Interfejs pamięci | Microwire |
| Format pamięci | EEPROM |
| Częstotliwość zegara | 4 MHz |
| Podstawowy numer produktu | CAT93C46 |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 zgodne |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.32.0051 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Catalyst Semiconductor Inc. CAT93C46RLI-G.
| Atrybut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | CAT93C46RVI-GT3 | CAT93C46RBVI-GT3 | CAT93C46RBYI-GT3 | CAT93C46RWI-G |
| Producent | onsemi | onsemi | onsemi | Catalyst Semiconductor Inc. |
| Format pamięci | - | - | - | - |
| Rozmiar pamięci | - | - | - | - |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Technologia | - | - | - | - |
| Podstawowy numer produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Seria | - | - | - | - |
| Interfejs pamięci | - | - | - | - |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Częstotliwość zegara | - | - | - | - |
| Napięcie - Dostawa | - | - | - | - |
| Typ pamięci | - | - | - | - |
| Zapisać czas cyklu - słowo, strona | - | - | - | - |
| Organizacja pamięci | - | - | - | - |
| Dostawca urządzeń Pakiet | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
CAT93C46RICAT
CAT93C46RLICATTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.