- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Montaż/pochodzenie PCN
2.73KHz.pdfProjekt/specyfikacja PCN
Cylindrical Battery Holders.pdfChcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $0.227 | $0.23 |
| 10+ | $0.182 | $1.82 |
| 30+ | $0.164 | $4.92 |
| 100+ | $0.14 | $14.00 |
| 500+ | $0.129 | $64.50 |
| 1000+ | $0.122 | $122.00 |
74VHCU04MTCX Specyfikacje techniczne
onsemi - 74VHCU04MTCX Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do onsemi - 74VHCU04MTCX
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | onsemi |
| Napięcie - Dostawa | 2V ~ 5.5V |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 14-TSSOP |
| Seria | 74VHCU |
| Package / Case | 14-TSSOP (0.173', 4.40mm Width) |
| Pakiet | Tape & Reel (TR) |
| temperatura robocza | -40°C ~ 85°C |
| Liczba wejść | 1 |
| Liczba obwodów | 6 |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Max Opóźnienie propagacji @ V Max CL | 7ns @ 5V, 50pF |
| Logic Type | Inverter |
| Poziom logiki wejściowej - niski | 0.3V |
| Poziom logiki wejściowej - wysoki | 1.7V |
| cechy | - |
| Obecny - spoczynkowy (Max) | 2 µA |
| High Output, Niska - Bieżąca | 8mA, 8mA |
| Podstawowy numer produktu | 74VHCU04 |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 zgodne |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Osiągnąć status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak onsemi 74VHCU04MTCX.
| Atrybut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | 74VHCU04MTC | 74VHCU04MX | 74VHCU04MX | 74VHCU04MTR |
| Producent | onsemi | onsemi | Fairchild Semiconductor | STMicroelectronics |
| Podstawowy numer produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Poziom logiki wejściowej - wysoki | - | - | - | - |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Logic Type | - | - | - | - |
| Liczba obwodów | - | - | - | - |
| Dostawca urządzeń Pakiet | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Seria | - | - | - | - |
| Liczba wejść | - | - | - | 2 |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| High Output, Niska - Bieżąca | - | - | - | - |
| Poziom logiki wejściowej - niski | - | - | - | - |
| Obecny - spoczynkowy (Max) | - | - | - | - |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Napięcie - Dostawa | - | - | - | - |
| cechy | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Max Opóźnienie propagacji @ V Max CL | - | - | - | - |
Pobierz arkusze danych 74VHCU04MTCX PDF i dokumentację onsemi dla 74VHCU04MTCX - onsemi.
74VHCT74MTCXNS
74VHCT74NNSTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.