- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Numer części PCN
Mult Device Part Number Chg 30/May/2017.pdfProjekt/specyfikacja PCN
Logo 17/Aug/2017.pdfOpakowanie PCN
Mult Devices 24/Oct/2017.pdfInformacje o środowisku
onsemi RoHS.pdfChcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $0.086 | $0.09 |
1N4734A-T50A Specyfikacje techniczne
onsemi - 1N4734A-T50A Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do onsemi - 1N4734A-T50A
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | onsemi |
| Napięcie Zenera - (nominalne) (Vz) | 5.6 V |
| Tolerancja | ±5% |
| Dostawca urządzeń Pakiet | DO-41 |
| Seria | - |
| Moc - Max | 1 W |
| Package / Case | DO-204AL, DO-41, Axial |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Pakiet | Cut Tape (CT) |
| temperatura robocza | -65°C ~ 200°C |
| Rodzaj mocowania | Through Hole |
| Impedancja (Max) (Zzt) | 5 Ohms |
| Obecny - Reverse Przeciek @ Vr | 10 µA @ 2 V |
| Podstawowy numer produktu | 1N4734 |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 zgodne |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | Not Applicable |
| Osiągnąć status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak onsemi 1N4734A-T50A.
| Atrybut produktu | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | 1N4734A-T50R | 1N4734A-T50R | 1N4734A-TAP | 1N4734A-T |
| Producent | Fairchild Semiconductor | onsemi | Vishay General Semiconductor - Diodes Division | Diodes Incorporated |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Impedancja (Max) (Zzt) | - | - | - | - |
| Napięcie Zenera - (nominalne) (Vz) | - | - | - | - |
| Seria | - | - | - | - |
| Moc - Max | - | - | - | - |
| Podstawowy numer produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Dostawca urządzeń Pakiet | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Obecny - Reverse Przeciek @ Vr | - | - | - | - |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Tolerancja | - | - | - | - |
Pobierz arkusze danych 1N4734A-T50A PDF i dokumentację onsemi dla 1N4734A-T50A - onsemi.
1N4734AE3Microchip TechnologyVOLTAGE REGULATOR
1N4734A-TDiodes IncorporatedDIODE ZENER 5.6V 1W DO41
1N4734A-TPMicro Commercial CoDIODE ZENER 5.6V 1W DO41G
1N4734ABULKEIC SEMICONDUCTOR INC.DIODE ZENER 5.6V 1W DO41Twój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.