- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Arkusze danych
Virtex-E 1.8V.pdfPCN przestarzałe/ eol
Spartan, Virtex, XC17V00 24/Apr/2013.pdfInformacje o środowisku
Xilinx REACH211 Cert.pdfXCV1600E-7FG1156C Specyfikacje techniczne
AMD - XCV1600E-7FG1156C Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do AMD - XCV1600E-7FG1156C
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | AMD Xilinx |
| Napięcie - Dostawa | 1.71V ~ 1.89V |
| Wszystkich RAM Bity | 589824 |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 1156-FBGA (35x35) |
| Seria | Virtex®-E |
| Package / Case | 1156-BBGA |
| Pakiet | Tray |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| temperatura robocza | 0°C ~ 85°C (TJ) |
| Ilość Logic Elements / Komórki | 34992 |
| Ilość Labs / CLBs | 7776 |
| Liczba I / O | 724 |
| Ilość Gates | 2188742 |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Podstawowy numer produktu | XCV1600E |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | RoHS niezgodny |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Osiągnąć status | REACH Unaffected |
| ECCN | 3A001A7A |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak AMD XCV1600E-7FG1156C.
| Atrybut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | XCV1600E-7FG1156I | XCV1600E-7FG860C | XCV1600E-7FG680C | XCV1600E-7BG560C |
| Producent | AMD | AMD | AMD | AMD |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Ilość Labs / CLBs | - | - | - | - |
| Seria | - | - | - | - |
| Ilość Gates | - | - | - | - |
| Dostawca urządzeń Pakiet | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Wszystkich RAM Bity | - | - | - | - |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Napięcie - Dostawa | - | - | - | - |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Liczba I / O | - | - | - | - |
| Ilość Logic Elements / Komórki | - | - | - | - |
| Podstawowy numer produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
Pobierz arkusze danych XCV1600E-7FG1156C PDF i dokumentację AMD dla XCV1600E-7FG1156C - AMD.
XCV1600E-7FG1156IAMDIC FPGA 724 I/O 1156FBGA
XCV1600E-7BG860IAMD Xilinx
XCV1600E-7BG560CAMDIC FPGA 404 I/O 560MBGA
XCV1600E-6FG680CAMDIC FPGA 512 I/O 680FTEBGA
XCV1600E-7FG900CXILINX
XCV1600E-7FG680CAMDIC FPGA 512 I/O 680FTEBGA
XCV1600E-6FG860IAMDIC FPGA 660 I/O 860FBGA
XCV1600E-7FG860CAMDIC FPGA 660 I/O 860FBGA
XCV1600E-7FG860IAMDIC FPGA 660 I/O 860FBGA
XCV1600E-6FG860CAMDIC FPGA 660 I/O 860FBGA
XCV1600E-7FGG680IMicron Technology
XCV1600E-7FG680IAMDIC FPGA 512 I/O 680FTEBGA
XCV1600E-6FG680IAMDIC FPGA 512 I/O 680FTEBGA
XCV1600E-7FGG680CMicron Technology
XCV1600E-7BG560IAMDIC FPGA 404 I/O 560MBGATwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.