- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Arkusze danych
ADSP-BF534,36,37.pdfArkusz danych HTML
Cylindrical Battery Holders.pdfPCN przestarzałe/ eol
Cylindrical Battery Holders.pdfADSP-BF534BBC-5A Specyfikacje techniczne
Analog Devices Inc. - ADSP-BF534BBC-5A Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Analog Devices Inc. - ADSP-BF534BBC-5A
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Analog Devices, Inc. |
| Napięcie - I / O | 2.50V, 3.30V |
| Napięcie - Rdzeń | 1.26V |
| Rodzaj | Fixed Point |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 182-CSPBGA (12x12) |
| Seria | Blackfin® |
| Package / Case | 182-LFBGA, CSPBGA |
| Pakiet | Tray |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| temperatura robocza | -40°C ~ 85°C (TA) |
| On-Chip RAM | 132kB |
| Pamięć nieulotna | External |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Berło | CAN, SPI, SSP, TWI, UART |
| Częstotliwość zegara | 500MHz |
| Podstawowy numer produktu | ADSP-BF534 |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 3 (168 Hours) |
| ECCN | 3A991A2 |
| HTSUS | 8542.31.0001 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Analog Devices Inc. ADSP-BF534BBC-5A.
| Atrybut produktu | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | ADSP-BF534BBCZ-5B | ADSP-BF534BBCZ-4A | ADSP-BF534BBC-4A | ADSP-BF534YBCZ-4B |
| Producent | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. | Linear Technology |
| Dostawca urządzeń Pakiet | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Pamięć nieulotna | - | - | - | - |
| On-Chip RAM | - | - | - | - |
| Napięcie - Rdzeń | - | - | - | - |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Napięcie - I / O | - | - | - | - |
| Podstawowy numer produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Seria | - | - | - | - |
| Częstotliwość zegara | - | - | - | - |
| Rodzaj | - | - | - | - |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Berło | - | - | - | - |
Pobierz arkusze danych ADSP-BF534BBC-5A PDF i dokumentację Analog Devices Inc. dla ADSP-BF534BBC-5A - Analog Devices Inc..
ADSP-BF534BBCZ-4BAnalog Devices
ADSP-BF533SKSTZ5VCAnalog Devices Inc.IC CCD SIGNAL PROCESSO
ADSP-BF533SKBCE10DADI (Analog Devices, Inc.)
ADSP-BF533SKSTZ5VADI (Analog Devices, Inc.)
ADSP-BF534BBCZ-5AAnalog Devices
ADSP-BF534ADI (Analog Devices, Inc.)
ADSP-BF533SKSTZ-5VCADI (Analog Devices, Inc.)
ADSP-BF534YBCZ-4BLinear TechnologyBLACKFIN EMBEDDED PROCESSORTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.