- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Arkusze danych
ADSP-21060/62 (L,C,LC).pdfPCN przestarzałe/ eol
ADSP-2106x Devices Revision A 29/May/2014.pdf ADSP-2106yy Devices 23/May/2014.pdfChcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $177.49 | $177.49 |
| 200+ | $68.69 | $13,738.00 |
| 500+ | $66.27 | $33,135.00 |
| 1000+ | $65.08 | $65,080.00 |
ADSP-21062LKB-160 Specyfikacje techniczne
Analog Devices Inc. - ADSP-21062LKB-160 Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Analog Devices Inc. - ADSP-21062LKB-160
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Analog Devices, Inc. |
| Napięcie - I / O | 3.30V |
| Napięcie - Rdzeń | 3.30V |
| Rodzaj | Floating Point |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 225-PBGA (23x23) |
| Seria | SHARC® |
| Package / Case | 225-BBGA |
| Pakiet | Tray |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| temperatura robocza | 0°C ~ 85°C |
| On-Chip RAM | 256kB |
| Pamięć nieulotna | External |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Berło | Host Interface, Link Port, Serial Port |
| Częstotliwość zegara | 40MHz |
| Podstawowy numer produktu | ADSP-21062L |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 3 (168 Hours) |
| ECCN | 3A991A2 |
| HTSUS | 8542.31.0001 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Analog Devices Inc. ADSP-21062LKB-160.
| Atrybut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | ADSP-21062LKBZ-160 | ADSP-21062LKS-160 | ADSP-21062LABZ-160 | ADSP-21062LAB-160 |
| Producent | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. |
| Rodzaj | - | - | - | - |
| Podstawowy numer produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Częstotliwość zegara | - | - | - | - |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| On-Chip RAM | - | - | - | - |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Dostawca urządzeń Pakiet | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Pamięć nieulotna | - | - | - | - |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Napięcie - Rdzeń | - | - | - | - |
| Seria | - | - | - | - |
| Berło | - | - | - | - |
| Napięcie - I / O | - | - | - | - |
Pobierz arkusze danych ADSP-21062LKB-160 PDF i dokumentację Analog Devices Inc. dla ADSP-21062LKB-160 - Analog Devices Inc..
ADSP-21065LCCAZ240Analog Devices Inc.IC DSP CTLR 32BIT 196CSBGA
ADSP-21062LKSZ-160Analog Devices
ADSP-21062LCS-160Analog Devices
ADSP-21065LCCA-240Analog Devices Inc.IC DSP CTLR 32BIT 196CSBGA
ADSP-21062LAnalog Devices
ADSP-21065LADI (Analog Devices, Inc.)
ADSP-21062KS-133XADI (Analog Devices, Inc.)
ADSP-21062LKSZ-133Twój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.