- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Chcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $25.42 | $25.42 |
| 200+ | $9.84 | $1,968.00 |
| 500+ | $9.49 | $4,745.00 |
| 1000+ | $9.32 | $9,320.00 |
ADSP-2101KS-80 Specyfikacje techniczne
Analog Devices Inc. - ADSP-2101KS-80 Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Analog Devices Inc. - ADSP-2101KS-80
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Analog Devices, Inc. |
| Napięcie - I / O | 5.00V |
| Napięcie - Rdzeń | 5.00V |
| Rodzaj | Fixed Point |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 80-MQFP (14x14) |
| Seria | - |
| Package / Case | 80-BQFP |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Pakiet | Bulk |
| temperatura robocza | 0°C ~ 70°C (TA) |
| On-Chip RAM | 3kB |
| Pamięć nieulotna | External |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Berło | Host Interface, Serial Port |
| Częstotliwość zegara | 20MHz |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | RoHS niezgodny |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Osiągnąć status | REACH Unaffected |
| ECCN | 3A991A3 |
| HTSUS | 8542.31.0001 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Analog Devices Inc. ADSP-2101KS-80.
| Atrybut produktu | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | ADSP-2101KS-40 | ADSP-2101KS-100 | ADSP-2101BSZ-100 | ADSP-21020KG-60 |
| Producent | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. |
| On-Chip RAM | - | - | - | - |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Pamięć nieulotna | - | - | - | - |
| Częstotliwość zegara | - | - | - | - |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Dostawca urządzeń Pakiet | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Napięcie - I / O | - | - | - | - |
| Seria | - | - | - | - |
| Rodzaj | - | - | - | - |
| Berło | - | - | - | - |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Napięcie - Rdzeń | - | - | - | - |
ADSP-21020KG-60Analog Devices Inc.16-BIT DIGITAL SIGNAL PROCESSOR
ADSP-2101BS-66ADI (Analog Devices, Inc.)
ADSP-2102-020020ADI (Analog Devices, Inc.)
ADSP-21020TG-80Analog Devices Inc.16-BIT DIGITAL SIGNAL PROCESSOR
ADSP-21020KG-133ADI (Analog Devices, Inc.)
ADSP-2101KS-66ADI (Analog Devices, Inc.)
ADSP-2101KP-66Analog Devices Inc.16-BIT DIGITAL SIGNAL PROCESSOR
ADSP-2102ADI (Analog Devices, Inc.)
ADSP-21020KG-100Analog Devices
ADSP-2101KP-40ADI (Analog Devices, Inc.)
ADSP-2101KP-50ADI (Analog Devices, Inc.)
ADSP-2101KP-80ADI (Analog Devices, Inc.)Twój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.