- Jess***Jones
- 2026/04/17
Arkusze danych
Cylindrical Battery Holders.pdfMontaż/pochodzenie PCN
2.73KHz.pdfChcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $4.256 | $4.26 |
| 200+ | $1.647 | $329.40 |
| 500+ | $1.59 | $795.00 |
| 1000+ | $1.56 | $1,560.00 |
AD8213WHRMZ-RL Specyfikacje techniczne
Analog Devices Inc. - AD8213WHRMZ-RL Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Analog Devices Inc. - AD8213WHRMZ-RL
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Analog Devices, Inc. |
| Napięcie - Wejście | -2V ~ 65V |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 10-MSOP |
| Seria | Automotive |
| Metoda pomiaru | High/Low-Side |
| Package / Case | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118', 3.00mm Width) |
| Pakiet | Tape & Reel (TR) |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| temperatura robocza | -40°C ~ 150°C |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Funkcjonować | Current Monitor |
| Obecny - Wyjście | - |
| Podstawowy numer produktu | AD8213 |
| Precyzja | ±0.25% |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 zgodne |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Osiągnąć status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Analog Devices Inc. AD8213WHRMZ-RL.
| Atrybut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | AD8213WHRMZ-R7 | AD8213WYRMZ-RL | AD8212WYRMZ-RL | AD8213YRMZ-RL |
| Producent | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. |
| Obecny - Wyjście | - | - | - | - |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Podstawowy numer produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Dostawca urządzeń Pakiet | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Funkcjonować | - | - | - | - |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Metoda pomiaru | - | - | - | - |
| Napięcie - Wejście | - | - | - | - |
| Precyzja | - | - | - | - |
| Seria | - | - | - | - |
Pobierz arkusze danych AD8213WHRMZ-RL PDF i dokumentację Analog Devices Inc. dla AD8213WHRMZ-RL - Analog Devices Inc..
AD8213WHRMZ-RL7ADI (Analog Devices, Inc.)
AD8213YRMZ-REEL7ADI (Analog Devices, Inc.)
AD82128-QG28NRRESMTTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.