- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Arkusze danych
AD5270,71.pdfProjekt/specyfikacja PCN
AD527(0,1) Datasheet Update 14/Dec/2010.pdfArkusz danych HTML
AD5270,71.pdfMontaż/pochodzenie PCN
Alternate Site 22/Mar/2021.pdfChcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $2.185 | $2.19 |
| 10+ | $1.914 | $19.14 |
| 30+ | $1.752 | $52.56 |
| 100+ | $1.588 | $158.80 |
| 500+ | $1.513 | $756.50 |
| 1000+ | $1.478 | $1,478.00 |
AD5270BRMZ-50 Specyfikacje techniczne
Analog Devices Inc. - AD5270BRMZ-50 Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Analog Devices Inc. - AD5270BRMZ-50
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Analog Devices, Inc. |
| Napięcie - Dostawa | 2.7V ~ 5.5V, ±2.5V ~ 2.75V |
| Tolerancja | ±1% |
| Współczynnik temperaturowy (Typ) | 5ppm/°C |
| Stożek | Linear |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 10-MSOP |
| Seria | - |
| Odporność - Wiper (Ohms) (Typ) | 35 |
| Oporność (Ohm) | 50k |
| Package / Case | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Pakiet | Tube |
| temperatura robocza | -40°C ~ 125°C |
| Liczba kranów | 1024 |
| Liczba obwodów | 1 |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Typ pamięci | Non-Volatile |
| Berło | SPI |
| cechy | Cascade Pin |
| Konfiguracja | Rheostat |
| Podstawowy numer produktu | AD5270 |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 zgodne |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Osiągnąć status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Analog Devices Inc. AD5270BRMZ-50.
| Atrybut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | AD5270BRMZ-50-RL7 | AD5270BRMZ-100 | AD5270BRMZ-20-RL7 | AD5270BRMZ-100-RL7 |
| Producent | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. |
| Napięcie - Dostawa | - | - | - | - |
| Podstawowy numer produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Berło | - | - | - | - |
| Seria | - | - | - | - |
| Konfiguracja | - | - | - | S/H-ADC |
| Tolerancja | - | - | - | - |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Stożek | - | - | - | - |
| Liczba kranów | - | - | - | - |
| Odporność - Wiper (Ohms) (Typ) | - | - | - | - |
| Dostawca urządzeń Pakiet | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Współczynnik temperaturowy (Typ) | - | - | - | - |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Liczba obwodów | - | - | - | - |
| Oporność (Ohm) | - | - | - | - |
| cechy | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Typ pamięci | - | - | - | - |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
Pobierz arkusze danych AD5270BRMZ-50 PDF i dokumentację Analog Devices Inc. dla AD5270BRMZ-50 - Analog Devices Inc..
AD526SD/883BAnalog Devices
AD5270BRMZ-50-RLADI (Analog Devices, Inc.)
AD5270BCPZ-20Analog DevicesTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.