- Jess***Jones
- 2026/04/17
Arkusze danych
S-809xxC Series.pdfProjekt/specyfikacja PCN
Solder Plating Material Chg 10/Dec/2018.pdf All Dev Materials Chg 23/Mar/2020.pdfPCN przestarzałe/ eol
SNT, HSNT Package Types 06/Nov/2014.pdfS-80942CLPF-G7CTFG Specyfikacje techniczne
ABLIC Inc. - S-80942CLPF-G7CTFG Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do ABLIC Inc. - S-80942CLPF-G7CTFG
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | ABLIC |
| Napięcie - Próg | 4.2V |
| Rodzaj | Voltage Detector |
| Dostawca urządzeń Pakiet | SNT-4A |
| Seria | S-809xxC |
| Resetowanie Timeout | 18ms Minimum |
| Nastawić | Active Low |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Package / Case | 4-SMD, Flat Leads |
| Pakiet | Tape & Reel (TR) |
| Wydajność | Push-Pull, Totem Pole |
| temperatura robocza | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Ilość napięć Monitorowany | 1 |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Podstawowy numer produktu | S-80942 |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Osiągnąć status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak ABLIC Inc. S-80942CLPF-G7CTFG.
| Atrybut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | S-80942CLPF-G7CTFU | S-80942CNPF-G9CTFG | S-80942CLMC-G7CT2G | S-80942CLNB-G7CT2G |
| Producent | ABLIC Inc. | ABLIC Inc. | ABLIC Inc. | ABLIC Inc. |
| Nastawić | - | - | - | - |
| Podstawowy numer produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Napięcie - Próg | - | - | - | - |
| Wydajność | - | - | - | - |
| Dostawca urządzeń Pakiet | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Ilość napięć Monitorowany | - | - | - | - |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Rodzaj | - | - | - | - |
| Seria | - | - | - | - |
| Resetowanie Timeout | - | - | - | - |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
Pobierz arkusze danych S-80942CLPF-G7CTFG PDF i dokumentację ABLIC Inc. dla S-80942CLPF-G7CTFG - ABLIC Inc..
S-80942CLNB-G7C-T2
S-80943ALMP-DA7-T2SEIKO
S-80942ANMP-D06-T2SEIKO
S-80942CLMC-G7C-T2SEIKO
S-80942ALMPSEIKOTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.