- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Chcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $607.00 | $607.00 |
| 200+ | $570.09 | $114,018.00 |
| 500+ | $551.04 | $275,520.00 |
| 1000+ | $541.63 | $541,630.00 |
SM7621 Specyfikacje techniczne
ifm efector, inc. - SM7621 Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do ifm efector, inc. - SM7621
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | ifm Efector |
| Napięcie - Wejście | 18V ~ 30V |
| Funkcja Switch / ocena | Logic |
| Seria | - |
| Zakres pomiarowy | 0.03 ~ 6.6 GPM |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Port Rozmiar | Female, 3/4", 0.75" (19.05mm) NPT |
| Pakiet | Box |
| temperatura robocza | -20°C ~ 60°C |
| Materiał - Ciało | Steel |
| Czujnik przepływu Typ | Liquid |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 zgodne |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak ifm efector, inc. SM7621.
| Atrybut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | SM7621 | SM7601 | SM7650 | SM7720P |
| Producent | ifm efector, inc. | ifm efector, inc. | SM | SM |
| Seria | - | - | - | - |
| Materiał - Ciało | Steel | Steel | - | - |
| Port Rozmiar | Female, 3/4", 0.75" (19.05mm) NPT | Female, 3/4", 0.75" (19.05mm) NPT | - | - |
| Czujnik przepływu Typ | Liquid | Liquid | - | - |
| Pakiet | Box | Box | - | - |
| Funkcja Switch / ocena | Logic | Logic | - | - |
| temperatura robocza | -20°C ~ 60°C | -10°C ~ 60°C | - | - |
| Napięcie - Wejście | 18V ~ 30V | 18V ~ 30V | - | - |
| Zakres pomiarowy | 0.03 ~ 6.6 GPM | 0.03 ~ 6.6 GPM | - | - |
SM7613H07UL3 Narda-MITEQI/Q MODULATOR
SM75521B3A-9.472MHZ-TAbracon LLCOSCILLATOR XO 9.472MHZ SMD
SM75FSemtechDIODE GEN PURP 7.5KV 290MA AXIAL
SM7580NSFSINOPOWER
SM77301
SM768GX000000-ABSilicon Motion, Inc.FALCON 0MB HALOGEN FREE
SM7581PBSM
SM7650SM
SM7745DSV-133.0M-T250PLETRONICSINC
SM7601ifm efector, inc.MAGNETIC-INDUCTIVE FLOW METER, 4
SM768GX0B0000-ABSilicon Motion, Inc.FALCON 256MB DDR3 HALOGEN FREE
SM7580NSFC-TUGSINOPOWER
SM7575NSFSINOPOWER
SM7724PSM
SM7720PSM
SM7581PASMTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.