- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Arkusze danych
Z86E33/733/E34, Z86E43/743/E44.pdfInformacje o środowisku
Zilog RoHS.pdfZ8673312PSC Specyfikacje techniczne
Zilog - Z8673312PSC Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Zilog - Z8673312PSC
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Zilog / Littelfuse |
| Napięcie - Dostawa (Vcc / Vdd) | 3.5V ~ 5.5V |
| Prędkość | 12MHz |
| Seria | Z8® |
| Wielkość pamięci RAM | 237 x 8 |
| Typ pamięci programu | OTP |
| Rozmiar pamięci programu | 8KB (8K x 8) |
| Peryferia | POR, WDT |
| Package / Case | 28-DIP (0.600", 15.24mm) |
| Pakiet | Tube |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Typ oscylatora | Internal |
| temperatura robocza | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Liczba I / O | 24 |
| Rodzaj mocowania | Through Hole |
| Rozmiar EEPROM | - |
| Konwertery danych | - |
| rdzeń Rozmiar | 8-Bit |
| Core Processor | Z8 |
| Łączność | EBI/EMI |
| Podstawowy numer produktu | Z8673312 |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | RoHS niezgodny |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Osiągnąć status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.31.0001 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Zilog Z8673312PSC.
| Atrybut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | Z8673312SSC | Z8673312VSC | Z8673312SSC00TR | Z8673312PSG |
| Producent | Zilog | Zilog | Zilog | Zilog |
| Seria | - | - | - | - |
| Liczba I / O | - | - | - | - |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Napięcie - Dostawa (Vcc / Vdd) | - | - | - | - |
| Peryferia | - | - | - | - |
| Podstawowy numer produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Łączność | - | - | - | - |
| Typ pamięci programu | - | - | - | - |
| Prędkość | - | - | - | - |
| Rozmiar pamięci programu | - | - | - | - |
| Core Processor | - | - | - | - |
| Wielkość pamięci RAM | - | - | - | - |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Rozmiar EEPROM | - | - | - | - |
| Typ oscylatora | - | - | - | - |
| rdzeń Rozmiar | - | - | - | - |
| Konwertery danych | - | - | - | - |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
Pobierz arkusze danych Z8673312PSC PDF i dokumentację Zilog dla Z8673312PSC - Zilog.
Z86295ASCZilog / Littelfuse
Z8623312PECR503XZilogIC MCU 8BIT 8KB OTP
Z8673312SEGZilogZ8 8K OTP
Z8625024VSCZilog / Littelfuse
Z86318Zilog / Littelfuse
Z8624312VEGZilogZ8 OTP
Z8623312PSCR51XWZilogIC MCU 8BIT 8KB OTP
Z8623312PSCR2261ZilogIC MCU 8BIT 8KB OTPTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.