- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Arkusze danych
Z84013/015, Z84C13/Z84C15 Specification.pdfInformacje o środowisku
Zilog RoHS.pdfMontaż/pochodzenie PCN
2.73KHz.pdfZ84C1510FEG Specyfikacje techniczne
Zilog - Z84C1510FEG Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Zilog - Z84C1510FEG
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Zilog / Littelfuse |
| Napięcie - I / O | 5.0V |
| USB | - |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 100-QFP |
| Prędkość | 10MHz |
| Seria | Z80 |
| Funkcjonalność związana z bezpieczeństwem | - |
| SATA | - |
| Kontrolery pamięci RAM | - |
| Package / Case | 100-QFP |
| Pakiet | Tray |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| temperatura robocza | -40°C ~ 100°C (TA) |
| Liczba szerokości rdzeni / magistrali | 1 Core, 8-Bit |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Akceleracja grafiki | No |
| Ethernet | - |
| Kontrolery wyświetlania i interfejsu | - |
| Core Processor | Z80 |
| Współtwórcy / DSP | - |
| Podstawowy numer produktu | Z84C1510 |
| Dodatkowe interfejsy | - |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 zgodne |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Osiągnąć status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.31.0001 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Zilog Z84C1510FEG.
| Atrybut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | Z84C1506FEG | Z84C1510FEC | Z84C1510AEG | Z84C1510FEC00TR |
| Producent | Zilog | Zilog | Zilog | Zilog |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Podstawowy numer produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Liczba szerokości rdzeni / magistrali | - | - | - | - |
| Akceleracja grafiki | - | - | - | - |
| USB | - | - | - | - |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Dostawca urządzeń Pakiet | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Seria | - | - | - | - |
| Dodatkowe interfejsy | - | - | - | - |
| SATA | - | - | - | - |
| Współtwórcy / DSP | - | - | - | - |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Napięcie - I / O | - | - | - | - |
| Core Processor | - | - | - | - |
| Ethernet | - | - | - | - |
| Funkcjonalność związana z bezpieczeństwem | - | - | - | - |
| Kontrolery wyświetlania i interfejsu | - | - | - | - |
| Prędkość | - | - | - | - |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Kontrolery pamięci RAM | - | - | - | - |
Pobierz arkusze danych Z84C1510FEG PDF i dokumentację Zilog dla Z84C1510FEG - Zilog.
Z84C1510ASGZilogZ80 EIPCTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.