- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Arkusze danych
SMR1D,3D Series (Y1121,1169).pdfChcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $7.164 | $7.16 |
Y11214K53000B9R Specyfikacje techniczne
Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio - Y11214K53000B9R Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio - Y11214K53000B9R
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio |
| Tolerancja | ±0.1% |
| Współczynnik temperaturowy | ±2ppm/°C |
| Dostawca urządzeń Pakiet | SMD |
| Rozmiar / Wymiar | 0.236" L x 0.126" W (5.99mm x 3.20mm) |
| Seria | SMR1D |
| Tryb panel | 4.53 kOhms |
| Moc (W) | 0.25W, 1/4W |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Package / Case | 2512 J-Lead |
| Pakiet | Tape & Reel (TR) |
| temperatura robocza | -55°C ~ 175°C |
| Liczba zakończeń | 2 |
| Wysokość - Siedzą (Max) | 0.110" (2.79mm) |
| cechy | Moisture Resistant, Non-Inductive, Pulse Withstanding |
| Współczynnik awaryjności | - |
| Kompozycja | Metal Foil |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 zgodne |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8533.21.0030 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio Y11214K53000B9R.
| Atrybut produktu | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | Y11214K30000B9R | Y11214K63000T9R | Y11214K50000T9R | Y11214K32000T9L |
| Producent | Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio | Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio | Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio | Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio |
| Rozmiar / Wymiar | - | - | - | - |
| cechy | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Współczynnik temperaturowy | - | - | - | - |
| Seria | - | - | - | - |
| Współczynnik awaryjności | - | - | - | - |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Tolerancja | - | - | - | - |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Moc (W) | - | - | - | - |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Dostawca urządzeń Pakiet | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Kompozycja | - | - | - | - |
| Tryb panel | - | - | - | - |
| Wysokość - Siedzą (Max) | - | - | - | - |
| Liczba zakończeń | - | - | - | - |
Pobierz arkusze danych Y11214K53000B9R PDF i dokumentację Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio dla Y11214K53000B9R - Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio.
Y11214K30000B9RVishay Foil Resistors (Division of Vishay PrecisioSMR1D 4K3000 TCR2 0.1% S TTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.