- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Chcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $1.625 | $1.63 |
| 200+ | $0.649 | $129.80 |
| 500+ | $0.627 | $313.50 |
| 1000+ | $0.617 | $617.00 |
1514000000 Specyfikacje techniczne
Weidmüller - 1514000000 Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Weidmüller - 1514000000
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Weidmuller |
| Przekrój przewodu lub zakres - mm² | 0.5-2.5mm² |
| Wire Gauge lub Range - AWG | 12-28 AWG |
| Napięcie - UL | 600 V |
| Napięcie - IEC | 800 V |
| Rodzaj | Plug Connection |
| Termination Style | Plug Receptacles, Push In, Spring |
| Terminal - Szerokość | 5.1mm |
| Długość zdejmowania izolacji | 10mm |
| Seria | A |
| Pakiet | Box |
| temperatura robocza | -60°C ~ 130°C |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Liczba biegunów | 3 |
| Liczba poziomów | 1 |
| Rodzaj mocowania | DIN Rail |
| Materiał Palność ocena | UL94 V-0 |
| Materiał - Izolacja | Thermoplastic, Wemid |
| Długość | 1.437" (36.50mm) |
| Kolor obudowy | Beige |
| Wysokość (max) | 2.618" (66.50mm) |
| cechy | - |
| Obecny - UL | 20 A |
| Obecny - IEC | 24 A |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.90.4000 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Weidmüller 1514000000.
| Atrybut produktu | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | 1514000000 | 1514020000 | 1514030000 | 1514-3/4ST |
| Producent | Weidmüller | Weidmüller | Weidmüller | Curtis Industries |
| Wire Gauge lub Range - AWG | 12-28 AWG | 12-28 AWG | 12-28 AWG | - |
| Materiał Palność ocena | UL94 V-0 | UL94 V-0 | UL94 V-0 | UL94 V-0 |
| Napięcie - IEC | 800 V | 800 V | 800 V | - |
| Terminal - Szerokość | 5.1mm | 5.1mm | 5.1mm | - |
| Materiał - Izolacja | Thermoplastic, Wemid | Thermoplastic, Wemid | Thermoplastic, Wemid | Polyphenylene Oxide (PPO) |
| Obecny - IEC | 24 A | 24 A | 24 A | - |
| Rodzaj | Plug Connection | Plug Connection | Plug Connection | - |
| Liczba poziomów | 1 | 1 | 1 | - |
| temperatura robocza | -60°C ~ 130°C | -60°C ~ 130°C | -60°C ~ 130°C | 110°C |
| Długość zdejmowania izolacji | 10mm | 10mm | 10mm | - |
| Liczba biegunów | 3 | 3 | 4 | - |
| Wysokość (max) | 2.618" (66.50mm) | 2.618" (66.50mm) | 3.425" (87.00mm) | - |
| cechy | - | - | - | Flange |
| Napięcie - UL | 600 V | 600 V | 600 V | - |
| Rodzaj mocowania | DIN Rail | DIN Rail | DIN Rail | Chassis, Panel |
| Seria | A | A | A | 1500 |
| Długość | 1.437" (36.50mm) | - | 1.437" (36.50mm) | - |
| Obecny - UL | 20 A | 20 A | 20 A | - |
| Pakiet | Box | Bulk | Box | Bulk |
| Kolor obudowy | Beige | Blue | Beige | - |
| Termination Style | Plug Receptacles, Push In, Spring | Plug Receptacles, Push In, Spring | Plug Receptacles, Push In, Spring | - |
| Przekrój przewodu lub zakres - mm² | 0.5-2.5mm² | 0.5-2.5mm² | 0.5-2.5mm² | - |
1514-STCurtis IndustriesCONN BARRIER STRP 14CIRC 0.375"
1514-3/4STCurtis IndustriesCONN BARRIER STRP 14CIRC 0.375"
15141.2Conta-Clip, Inc.STATUS DISPLAY
1514110000WeidmüllerTERM BLOCK HDR 17POS 5.08MM
1514016Phoenix ContactCONN Y-ADPT 4P-4/4P M-F/F INLINE
1514-YWYCurtis IndustriesCONN BARRIER STRP 14CIRC 0.375"
1514010000WeidmüllerTERM BLOCK HDR 16POS 5.08MM
1514-YSYCurtis IndustriesCONN BARRIER STRP 14CIRC 0.375"Twój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.