- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Arkusze danych
2624-3303.pdfChcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $1.147 | $1.15 |
| 200+ | $0.444 | $88.80 |
| 500+ | $0.428 | $214.00 |
| 1000+ | $0.421 | $421.00 |
2624-3303 Specyfikacje techniczne
WAGO Corporation - 2624-3303 Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do WAGO Corporation - 2624-3303
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | WAGO |
| Zakończenie przewodu | Screwless - Leg Spring, Push-In Spring |
| wire Gauge | 10-24 AWG |
| Napięcie | 300 V |
| Torque - Śruba | - |
| Seria | - |
| Gwint | - |
| Materiał śruby - Poszycie | - |
| Pozycje na poziomie | 3 |
| Smoła | 0.295" (7.50mm) |
| Pakiet | Box |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| temperatura robocza | -60°C ~ 105°C |
| Liczba poziomów | 1 |
| Rodzaj mocowania | Through Hole |
| Gody Orientacja | Vertical with Board |
| Materiał obudowy | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| cechy | - |
| Aktualny, bieżący | 26 A |
| Kontakt Materiał - Poszycie | Electrolytic Copper - Tin Plated |
| Kolor | Gray |
| Clamp Materiał - Poszycie | Steel - Nickel Plated |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 zgodne |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.90.4000 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak WAGO Corporation 2624-3303.
| Atrybut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | 2624-3306 | 2624-3302/000-005 | 2624-3302 | 2624-3305 |
| Producent | WAGO Corporation | WAGO Corporation | WAGO Corporation | WAGO Corporation |
| Zakończenie przewodu | - | - | - | - |
| Gody Orientacja | - | - | - | - |
| Materiał śruby - Poszycie | - | - | - | - |
| Materiał obudowy | - | - | - | - |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Aktualny, bieżący | - | - | - | - |
| wire Gauge | - | - | - | - |
| Clamp Materiał - Poszycie | - | - | - | - |
| Napięcie | - | - | - | - |
| Seria | - | - | - | - |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Kolor | - | - | - | - |
| Pozycje na poziomie | - | - | - | - |
| Torque - Śruba | - | - | - | - |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Smoła | - | - | - | - |
| cechy | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Kontakt Materiał - Poszycie | - | - | - | - |
| Gwint | - | - | - | - |
| Liczba poziomów | - | - | - | - |
Pobierz arkusze danych 2624-3303 PDF i dokumentację WAGO Corporation dla 2624-3303 - WAGO Corporation.
2624.0Altech CorporationHO.34/12 INSULATED FERRULE INDUSTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.