- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Opakowanie PCN
2.73KHz.pdfChcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $5.721 | $5.72 |
T95R337M004HZSL Specyfikacje techniczne
Vishay Sprague - T95R337M004HZSL Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Vishay Sprague - T95R337M004HZSL
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Vishay / Sprague |
| Napięcie - znamionowe | 4 V |
| Rodzaj | Conformal Coated |
| Tolerancja | ±20% |
| Rozmiar / Wymiar | 0.283' L x 0.236' W (7.20mm x 6.00mm) |
| Seria | TANTAMOUNT®, T95 |
| oceny | COTS |
| Package / Case | 2824 (7260 Metric) |
| Pakiet | Tape & Reel (TR) |
| temperatura robocza | -55°C ~ 125°C |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Producent Kod rozmiaru | R |
| Żywotność @ Temp. | - |
| Główny odstęp | - |
| Wysokość - Siedzą (Max) | 0.150' (3.80mm) |
| cechy | High Reliability |
| Współczynnik awaryjności | - |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 80mOhm |
| Pojemność | 330 µF |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 zgodne |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 2A (4 Weeks) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.21.0050 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Vishay Sprague T95R337M004HZSL.
| Atrybut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | T95R337M004CZSL | T95R337M004HSSL | T95R337M004HZAL | T95R337M004LZSL |
| Producent | Vishay Sprague | Vishay Sprague | Vishay Sprague | Vishay Sprague |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Pojemność | - | - | - | - |
| Główny odstęp | - | - | - | - |
| cechy | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Seria | - | - | - | - |
| Tolerancja | - | - | - | - |
| Napięcie - znamionowe | - | - | - | - |
| Rozmiar / Wymiar | - | - | - | - |
| oceny | - | - | - | - |
| Żywotność @ Temp. | - | - | - | - |
| Producent Kod rozmiaru | - | - | - | - |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Rodzaj | - | - | - | - |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - | - | - | - |
| Współczynnik awaryjności | - | - | - | - |
| Wysokość - Siedzą (Max) | - | - | - | - |
Pobierz arkusze danych T95R337M004HZSL PDF i dokumentację Vishay Sprague dla T95R337M004HZSL - Vishay Sprague.
T95R337M004EZALVishay SpragueCAP TANT 330UF 20% 4V 2824
T95R337M010CSASVishay SpragueCAP TANT 330UF 20% 10V 2824
T95R337M010CZALVishay SpragueCAP TANT 330UF 20% 10V 2824
T95R337M004HZALVishay SpragueCAP TANT 330UF 20% 4V 2824
T95R337M004LSSLVishay SpragueCAP TANT 330UF 20% 4V 2824
T95R337M010CSALVishay SpragueCAP TANT 330UF 20% 10V 2824
T95R337M004LSALVishay SpragueCAP TANT 330UF 20% 4V 2824
T95R337M004LZSLVishay SpragueCAP TANT 330UF 20% 4V 2824
T95R337M004HSSLVishay SpragueCAP TANT 330UF 20% 4V 2824
T95R337M004ESALVishay SpragueCAP TANT 330UF 20% 4V 2824
T95R337M004EZSLVishay SpragueCAP TANT 330UF 20% 4V 2824
T95R337M004CZALVishay SpragueCAP TANT 330UF 20% 4V 2824
T95R337M004ESSLVishay SpragueCAP TANT 330UF 20% 4V 2824
T95R337M004LZALVishay SpragueCAP TANT 330UF 20% 4V 2824
T95R337M010CSSLVishay SpragueCAP TANT 330UF 20% 10V 2824
T95R337M004HSALVishay SpragueCAP TANT 330UF 20% 4V 2824
T95R337M010CSSSVishay SpragueCAP TANT 330UF 20% 10V 2824
T95R337M004CZSLVishay SpragueCAP TANT 330UF 20% 4V 2824Twój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.