- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Arkusze danych
TSOP392,4xxTR1 Datasheet.pdfArkusz danych HTML
TSOP392,4xxTR1 Datasheet.pdfChcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $0.606 | $0.61 |
TSOP39456TR1 Specyfikacje techniczne
Vishay Semiconductor Opto Division - TSOP39456TR1 Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Vishay Semiconductor Opto Division - TSOP39456TR1
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Vishay Semiconductor - Opto Division |
| Napięcie - Dostawa | 2.5 V ~ 5.5 V |
| Seria | TSOP394 |
| Zasięg | 45m |
| Pakiet | Tape & Reel (TR) |
| Orientacja | Side View |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| temperatura robocza | -25°C ~ 85°C (TA) |
| Rodzaj mocowania | Through Hole |
| Obecny - Dostawa | 350 µA |
| Podstawowy numer produktu | TSOP39456 |
| B.P.F. Częstotliwość środkowa | 56.0kHz |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 zgodne |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8541.49.9500 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Vishay Semiconductor Opto Division TSOP39456TR1.
| Atrybut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | TSOP39536TR1 | TSOP39436TR1 | TSOP39533TR1 | TSOP39440TR1 |
| Producent | Vishay Semiconductor Opto Division | Vishay Semiconductor Opto Division | Vishay Semiconductor Opto Division | Vishay Semiconductor Opto Division |
| Obecny - Dostawa | - | - | - | - |
| B.P.F. Częstotliwość środkowa | - | - | - | - |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Orientacja | - | - | - | - |
| Seria | - | - | - | - |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Napięcie - Dostawa | - | - | - | - |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Podstawowy numer produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Zasięg | - | - | - | - |
Pobierz arkusze danych TSOP39456TR1 PDF i dokumentację Vishay Semiconductor Opto Division dla TSOP39456TR1 - Vishay Semiconductor Opto Division.
Twój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.