- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Arkusze danych
SMBJ5.0D - 188D, 5.0CD - 120CD.pdfArkusz danych HTML
TransZorb® Series Flyer.pdfChcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $0.072 | $0.07 |
| 200+ | $0.028 | $5.60 |
| 500+ | $0.027 | $13.50 |
| 1000+ | $0.027 | $27.00 |
SMBJ110D-M3/I Specyfikacje techniczne
Vishay General Semiconductor - Diodes Division - SMBJ110D-M3/I Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Vishay General Semiconductor - Diodes Division - SMBJ110D-M3/I
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Vishay General Semiconductor – Diodes Division |
| Napięcie - Reverse patowa (typ) | 110V |
| Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp | 174V |
| Napięcie - podziały (min) | 124V |
| Kanały jednokierunkowe | 1 |
| Rodzaj | Zener |
| Dostawca urządzeń Pakiet | DO-214AA (SMBJ) |
| Seria | TransZorb® |
| Ochrona linii zasilających | No |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Moc - Peak Pulse | 600W |
| Package / Case | DO-214AA, SMB |
| Pakiet | Tape & Reel (TR) |
| temperatura robocza | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) | 3.45A |
| Pojemność @ Częstotliwość | - |
| Podstawowy numer produktu | SMBJ110 |
| Aplikacje | General Purpose |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 zgodne |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Osiągnąć status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8541.10.0080 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Vishay General Semiconductor - Diodes Division SMBJ110D-M3/I.
| Atrybut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | SMBJ110CD-M3/I | SMBJ110CD-M3/H | SMBJ110D-M3/H | SMBJ110HE3/5B |
| Producent | Vishay General Semiconductor - Diodes Division | Vishay General Semiconductor - Diodes Division | Vishay General Semiconductor - Diodes Division | Vishay General Semiconductor - Diodes Division |
| Rodzaj | - | - | - | - |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Napięcie - podziały (min) | - | - | - | - |
| Moc - Peak Pulse | - | - | - | - |
| Pojemność @ Częstotliwość | - | - | - | - |
| Kanały jednokierunkowe | - | - | - | - |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Ochrona linii zasilających | - | - | - | - |
| Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp | - | - | - | - |
| Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) | - | - | - | - |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Aplikacje | - | - | - | - |
| Podstawowy numer produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Seria | - | - | - | - |
| Napięcie - Reverse patowa (typ) | - | - | - | - |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Dostawca urządzeń Pakiet | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
Pobierz arkusze danych SMBJ110D-M3/I PDF i dokumentację Vishay General Semiconductor - Diodes Division dla SMBJ110D-M3/I - Vishay General Semiconductor - Diodes Division.
Twój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.