- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Arkusze danych
AMS1117.pdfChcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 10+ | $0.027 | $0.27 |
| 100+ | $0.022 | $2.20 |
| 300+ | $0.02 | $6.00 |
| 1000+ | $0.018 | $18.00 |
| 5000+ | $0.016 | $80.00 |
| 10000+ | $0.015 | $150.00 |
AMS1117-1.2 Specyfikacje techniczne
UMW - AMS1117-1.2 Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do UMW - AMS1117-1.2
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | UMW |
| Spadek napięcia (Max) | 1.3V @ 1A |
| Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) | 1.2V |
| Napięcie - Wyjście (Max) | - |
| Napięcie - wejściowa (maks) | 12V |
| Dostawca urządzeń Pakiet | SOT-223-3L |
| Seria | - |
| Funkcje ochronne | Over Temperature |
| Package / Case | TO-261-4, TO-261AA |
| Pakiet | Tape & Reel (TR) |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| PSRR | 75dB (120Hz) |
| Typ wyjścia | Fixed |
| Konfiguracja wyjściowa | Positive |
| temperatura robocza | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Ilość Regulatorów | 1 |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Current - Spoczynkowy (Iq) | 10 mA |
| Obecny - Wyjście | 1A |
| Funkcje sterowania | Current Limit |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 zgodne |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak UMW AMS1117-1.2.
| Atrybut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
|
|---|---|---|---|---|
| Part Number | AMS1117-1.2 | AMS1117 MOS | AMS1117-1.8V/3.3V | AMS1086CM-5.0 |
| Producent | UMW | ams | YXYBDT | ams |
| Dostawca urządzeń Pakiet | SOT-223-3L | - | - | - |
| Seria | - | - | - | - |
| Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) | 1.2V | - | - | - |
| Napięcie - Wyjście (Max) | - | - | - | - |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount | - | - | - |
| Package / Case | TO-261-4, TO-261AA | - | - | - |
| Typ wyjścia | Fixed | - | - | - |
| Ilość Regulatorów | 1 | - | - | - |
| Konfiguracja wyjściowa | Positive | - | - | - |
| Napięcie - wejściowa (maks) | 12V | - | - | - |
| temperatura robocza | -40°C ~ 125°C (TJ) | - | - | - |
| Funkcje ochronne | Over Temperature | - | - | - |
| Spadek napięcia (Max) | 1.3V @ 1A | - | - | - |
| PSRR | 75dB (120Hz) | - | - | - |
| Obecny - Wyjście | 1A | - | - | - |
| Funkcje sterowania | Current Limit | - | - | - |
| Current - Spoczynkowy (Iq) | 10 mA | - | - | - |
| Pakiet | Tape & Reel (TR) | - | - | - |
Pobierz arkusze danych AMS1117-1.2 PDF i dokumentację UMW dla AMS1117-1.2 - UMW.
AMS1117 MOSams
AMS1086CT-2.85ams
AMS1086CM-2.85ams
AMS1117-1.5ams
AMS1086CTams
AMS1117-1.8 MOSams
AMS1086CT-5.0ams
AMS1086CM-3.3ams
AMS1086CT-2.5ams
AMS1117ams
AMS1117-1.8Vams
AMS1117-1.2Vams
AMS1117-1.8Cams
AMS1086CM-5.0ams
AMS1117-1.2/3.3/5.5ams
AMS1117-1.8V/3.3VYXYBDT
AMS1117-1.5VAMS/PLTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.