- Bran***Lewis
- 2026/05/11
PCN przestarzałe/ eol
Cylindrical Battery Holders.pdfLED20W-40-C0350-LE Specyfikacje techniczne
Thomas Research Products - LED20W-40-C0350-LE Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Thomas Research Products - LED20W-40-C0350-LE
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Hubbell Lighting Components (Thomas Research Products) |
| Waga | 0.282 lb (127.91 g) |
| Napięcie - Wyjście | 20 ~ 40V |
| Napięcie - Wejście (Min) | 100VAC |
| Napięcie - wejściowa (maks) | 277VAC |
| Rodzaj | Constant Current |
| topologia | AC DC Converter |
| Termination Style | Wire Leads |
| Rozmiar / Wymiar | 3.74' L x 1.61' W x 0.98' H (95.0mm x 41.0mm x 25.0mm) |
| Seria | LED-20W |
| oceny | IP66, NEMA 4 |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Moc (W) | 20 W |
| Pakiet | Box |
| temperatura robocza | -30°C ~ 60°C |
| Liczba wyjść | 1 |
| Rodzaj mocowania | Chassis Mount |
| cechy | OCP, OVP, SCP |
| Wydajność | 86% |
| Ściemnianie | Triac |
| Obecny - Wyjście (Max) | 350mA |
| Agencja zatwierdzająca | CE, cULus |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | Zgodny z RoHS |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.40.9510 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Thomas Research Products LED20W-40-C0350-LE.
| Atrybut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
|
|---|---|---|---|---|
| Part Number | LED20W-40-C0500-LE | LED20W-40-C0350-TE | LED20W-40-C0500-TE | LED20W-36-C0550-LE |
| Producent | Thomas Research Products | Thomas Research Products | Thomas Research Products | Thomas Research Products |
| Moc (W) | - | - | - | - |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Agencja zatwierdzająca | - | - | - | - |
| Liczba wyjść | - | - | - | - |
| Rozmiar / Wymiar | - | - | - | - |
| Napięcie - Wejście (Min) | - | - | - | - |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Wydajność | - | - | - | - |
| Seria | - | - | - | - |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| oceny | - | - | - | - |
| Rodzaj | - | - | - | - |
| Termination Style | - | - | - | - |
| Napięcie - Wyjście | - | - | - | - |
| Obecny - Wyjście (Max) | - | - | - | - |
| cechy | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Waga | - | - | - | - |
| Napięcie - wejściowa (maks) | - | - | - | - |
| topologia | - | - | - | - |
| Ściemnianie | - | - | - | - |
Pobierz arkusze danych LED20W-40-C0350-LE PDF i dokumentację Thomas Research Products dla LED20W-40-C0350-LE - Thomas Research Products.
LED20W-40-C0500-TEThomas Research ProductsLED DRIVER CC AC/DC
LED20W-36-C0550-LEThomas Research ProductsLED DRIVER CC AC/DC 18-36V 550MA
LED20W-40-C0500-PDThomas Research ProductsLED POWER SUPPLY
LED20W-36-C0550-TEThomas Research ProductsLED DRIVER CC AC/DC 18-36V 550MA
LED20W-57-C0350-PDThomas Research ProductsLED POWER SUPPLY
LED20W-40-C0350-TEThomas Research ProductsLED DRIVER CC AC/DC 14-40V 500MATwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.