- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Arkusze danych
SAW/FBAR Devices Datasheet.pdfPCN przestarzałe/ eol
Multiple Devices 23/Jun/2020.pdfFAR-F6KB-1G9600-B4GP-Z Specyfikacje techniczne
Taiyo Yuden - FAR-F6KB-1G9600-B4GP-Z Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Taiyo Yuden - FAR-F6KB-1G9600-B4GP-Z
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Taiyo Yuden |
| Rozmiar / Wymiar | 0.055" L x 0.039" W (1.40mm x 1.00mm) |
| Seria | F6 |
| oceny | - |
| Package / Case | 5-SMD, No Lead |
| Pakiet | Tape & Reel (TR) |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Insertion Loss | 2.1dB |
| Wysokość (max) | 0.020" (0.50mm) |
| Częstotliwość - Centrum | 1.96GHz |
| Pasmo | 58.8MHz |
| Aplikacje | PCS |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 zgodne |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8541.60.0080 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Taiyo Yuden FAR-F6KB-1G9600-B4GP-Z.
| Atrybut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | FAR-F6KB-1G9600-B4GB-Z | FAR-F6KB-1G9500-B4GJ-Z | FAR-F6KB-1G8800-B4GS-Z | FAR-F6KB-2G1200-B4GQ-Z |
| Producent | Taiyo Yuden | Taiyo Yuden | Taiyo Yuden | Taiyo Yuden |
| oceny | - | - | - | - |
| Seria | - | - | - | - |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Aplikacje | - | - | - | - |
| Pasmo | - | - | - | - |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Częstotliwość - Centrum | - | - | - | - |
| Insertion Loss | - | - | - | - |
| Rozmiar / Wymiar | - | - | - | - |
| Wysokość (max) | - | - | - | - |
Pobierz arkusze danych FAR-F6KB-1G9600-B4GP-Z PDF i dokumentację Taiyo Yuden dla FAR-F6KB-1G9600-B4GP-Z - Taiyo Yuden.
FAR-F6KB-1G9600-B4GBFujitsu Electronics America, Inc.
FAR-F6KB-1G9600-B4GP-ZAFujitsu Electronics America, Inc.
FAR-G5CH-877M50-L250Fujitsu Electronics America, Inc.
FAR-F6KB-1G9625-B4HHHZTAIYO
FAR-G5CS-938M00-D098MJTAIYOTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.