- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Arkusze danych
MBRF735 - MBRF7150.pdfMBRF750HC0G Specyfikacje techniczne
Taiwan Semiconductor Corporation - MBRF750HC0G Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Taiwan Semiconductor Corporation - MBRF750HC0G
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Taiwan Semiconductor |
| Napięcie - Forward (VF) (Max) @ Jeśli | 750 mV @ 7.5 A |
| Napięcie - DC Rewers (VR) (maks) | 50 V |
| Technologia | Schottky |
| Dostawca urządzeń Pakiet | ITO-220AC |
| Prędkość | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) |
| Seria | Automotive, AEC-Q101 |
| Package / Case | TO-220-2 Full Pack |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Pakiet | Tube |
| Temperatura pracy - złącze | -55°C ~ 150°C |
| Rodzaj mocowania | Through Hole |
| Obecny - Reverse Przeciek @ Vr | 100 µA @ 50 V |
| Obecny - Średnia Spirytus (Io) | 7.5A |
| Pojemność @ VR F | - |
| Podstawowy numer produktu | MBRF750 |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 zgodne |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Osiągnąć status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Taiwan Semiconductor Corporation MBRF750HC0G.
| Atrybut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | MBRF750 C0G | MBRF745HC0G | MBRF790HC0G | MBRF760HC0G |
| Producent | Taiwan Semiconductor Corporation | Taiwan Semiconductor Corporation | Taiwan Semiconductor Corporation | Taiwan Semiconductor Corporation |
| Seria | - | - | - | - |
| Dostawca urządzeń Pakiet | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Napięcie - DC Rewers (VR) (maks) | - | - | - | - |
| Obecny - Średnia Spirytus (Io) | - | - | - | - |
| Prędkość | - | - | - | - |
| Technologia | - | - | - | - |
| Podstawowy numer produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Temperatura pracy - złącze | - | - | - | - |
| Napięcie - Forward (VF) (Max) @ Jeśli | - | - | - | - |
| Obecny - Reverse Przeciek @ Vr | - | - | - | - |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Pojemność @ VR F | - | - | - | - |
Pobierz arkusze danych MBRF750HC0G PDF i dokumentację Taiwan Semiconductor Corporation dla MBRF750HC0G - Taiwan Semiconductor Corporation.
Twój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.