- Bran***Lewis
- 2026/05/11
PCN przestarzałe/ eol
Cylindrical Battery Holders.pdfTD-64.000MDE-T Specyfikacje techniczne
TXC CORPORATION - TD-64.000MDE-T Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do TXC CORPORATION - TD-64.000MDE-T
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | TXC Corporation |
| Napięcie - Dostawa | 1.8V |
| Rodzaj | XO (Standard) |
| Rozmiar / Wymiar | 0.098' L x 0.079' W (2.50mm x 2.00mm) |
| Seria | TD |
| oceny | - |
| Package / Case | 4-SMD, No Lead |
| Pakiet | Tape & Reel (TR) |
| Wydajność | CMOS |
| temperatura robocza | -40°C ~ 85°C |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Wysokość - Siedzą (Max) | 0.031' (0.80mm) |
| Funkcjonować | Enable/Disable |
| Stabilność częstotliwości | ±50ppm |
| Częstotliwość | 64 MHz |
| Obecny - Dostawa (Max) | - |
| Obecny - Dostawa (Wyłącz) (maks) | - |
| Rezonator bazowy | MEMS |
| Całkowity zasięg ciągnięcia (APR) | - |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak TXC CORPORATION TD-64.000MDE-T.
| Atrybut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | TD-64.000MBE-T | TD-64.000MCE-T | TD-64.000MCD-T | TD-65.000MDE-T |
| Producent | TXC CORPORATION | TXC CORPORATION | TXC CORPORATION | TXC CORPORATION |
| Częstotliwość | - | - | - | - |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Całkowity zasięg ciągnięcia (APR) | - | - | - | - |
| Obecny - Dostawa (Wyłącz) (maks) | - | - | - | - |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Stabilność częstotliwości | - | - | - | - |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Wysokość - Siedzą (Max) | - | - | - | - |
| Napięcie - Dostawa | - | - | - | - |
| Rodzaj | - | - | - | - |
| Obecny - Dostawa (Max) | - | - | - | - |
| Rezonator bazowy | - | - | - | - |
| Rozmiar / Wymiar | - | - | - | - |
| Wydajność | - | - | - | - |
| Funkcjonować | - | - | - | - |
| Seria | - | - | - | - |
| oceny | - | - | - | - |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
Pobierz arkusze danych TD-64.000MDE-T PDF i dokumentację TXC CORPORATION dla TD-64.000MDE-T - TXC CORPORATION.
Twój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.