- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Informacje o środowisku
Sullins Connector Solutions REACH.pdfRBB82DHRT Specyfikacje techniczne
Sullins Connector Solutions - RBB82DHRT Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Sullins Connector Solutions - RBB82DHRT
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Sullins Connector Solutions |
| Zakończenie | Solder |
| Seria | - |
| Odczytać | Dual |
| Smoła | 0.050' (1.27mm) |
| Pakiet | Tube |
| temperatura robocza | -65°C ~ 125°C |
| Liczba rzędów | 2 |
| Ilość pozycji / Bay / Row | 82 |
| Liczba biegunów | 164 |
| Rodzaj mocowania | Board Edge, Straddle Mount |
| Materiał - Izolacja | Polyphenylene Sulfide (PPS) |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Płeć | Female |
| Reportaż z kołnierzem | Flush Mount, Top Opening, Threaded Insert, 4-40 |
| cechy | Card Extender |
| Contact Type | Hairpin Bellows |
| Materiał styków | Phosphor Bronze |
| Kontakt Wykończenie Grubość | 10.0µin (0.25µm) |
| Kontakt Finish | Gold |
| Kolor | Black |
| Typ karty | Non Specified - Dual Edge |
| Grubość karty | 0.062' (1.57mm) |
| Podstawowy numer produktu | RBB82 |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 zgodne |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Osiągnąć status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Sullins Connector Solutions RBB82DHRT.
| Atrybut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | RBB82DHNR | RBB82DHNT | RBB82DHLR | RBB82DHRD |
| Producent | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions |
| Odczytać | - | - | - | - |
| Smoła | - | - | - | - |
| Materiał - Izolacja | - | - | - | - |
| cechy | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Grubość karty | - | - | - | - |
| Płeć | - | - | - | - |
| Seria | - | - | - | - |
| Contact Type | - | - | - | - |
| Liczba rzędów | - | - | - | - |
| Podstawowy numer produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Liczba biegunów | - | - | - | - |
| Reportaż z kołnierzem | - | - | - | - |
| Typ karty | - | - | - | - |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Kolor | - | - | - | - |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Kontakt Finish | - | - | - | - |
| Ilość pozycji / Bay / Row | - | - | - | - |
| Kontakt Wykończenie Grubość | - | - | - | - |
| Zakończenie | - | - | - | - |
| Materiał styków | - | - | - | - |
Pobierz arkusze danych RBB82DHRT PDF i dokumentację Sullins Connector Solutions dla RBB82DHRT - Sullins Connector Solutions.
RBB83DHARSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FML 166POS 0.050
RBB82DHRDSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FML 164POS 0.050
RBB83DHATSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FML 166POS 0.050
RBB83DHBSSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FML 166POS 0.050
RBB83DHBDSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FML 166POS 0.050
RBB82DHLRSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FML 164POS 0.050
RBB83DHBRSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FML 166POS 0.050
RBB83DHANSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FML 166POS 0.050
RBB83DHBNSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FML 166POS 0.050
RBB82DHNNSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FML 164POS 0.050
RBB82DHLTSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FML 164POS 0.050
RBB82DHRRSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FML 164POS 0.050
RBB83DHASSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FML 166POS 0.050
RBB82DHNTSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FML 164POS 0.050
RBB82DHRNSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FML 164POS 0.050
RBB83DHADSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FML 166POS 0.050
RBB82DHNDSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FML 164POS 0.050
RBB82DHNRSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FML 164POS 0.050Twój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.