- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Arkusze danych
yyMyyDyyy-S(273,664) Datasheet.pdfInformacje o środowisku
Sullins Connector Solutions REACH.pdfChcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $10.304 | $10.30 |
GCM22DTMN-S273 Specyfikacje techniczne
Sullins Connector Solutions - GCM22DTMN-S273 Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Sullins Connector Solutions - GCM22DTMN-S273
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Sullins Connector Solutions |
| Zakończenie | Solder |
| Seria | - |
| Odczytać | Dual |
| Smoła | 0.156" (3.96mm) |
| Pakiet | Tray |
| temperatura robocza | -65°C ~ 125°C |
| Liczba rzędów | 2 |
| Ilość pozycji / Bay / Row | 22 |
| Liczba biegunów | 44 |
| Rodzaj mocowania | Through Hole, Right Angle |
| Materiał - Izolacja | Polyamide (PA9T), Nylon 9T |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Płeć | Female |
| Reportaż z kołnierzem | - |
| cechy | - |
| Contact Type | Loop Bellows |
| Materiał styków | Phosphor Bronze |
| Kontakt Wykończenie Grubość | 30.0µin (0.76µm) |
| Kontakt Finish | Gold |
| Kolor | Black |
| Typ karty | Non Specified - Dual Edge |
| Grubość karty | 0.093" (2.36mm) |
| Podstawowy numer produktu | GCM22 |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 zgodne |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | Not Applicable |
| Osiągnąć status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Sullins Connector Solutions GCM22DTMN-S273.
| Atrybut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | GCM22DTMT-S273 | GCM22DTMD-S273 | GCM22DTMN-S664 | GCM22DTMN-S189 |
| Producent | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Kontakt Wykończenie Grubość | - | - | - | - |
| cechy | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Liczba biegunów | - | - | - | - |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Grubość karty | - | - | - | - |
| Materiał - Izolacja | - | - | - | - |
| Ilość pozycji / Bay / Row | - | - | - | - |
| Kontakt Finish | - | - | - | - |
| Odczytać | - | - | - | - |
| Reportaż z kołnierzem | - | - | - | - |
| Podstawowy numer produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Smoła | - | - | - | - |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Liczba rzędów | - | - | - | - |
| Typ karty | - | - | - | - |
| Zakończenie | - | - | - | - |
| Kolor | - | - | - | - |
| Materiał styków | - | - | - | - |
| Płeć | - | - | - | - |
| Contact Type | - | - | - | - |
| Seria | - | - | - | - |
Pobierz arkusze danych GCM22DTMN-S273 PDF i dokumentację Sullins Connector Solutions dla GCM22DTMN-S273 - Sullins Connector Solutions.
GCM22DTMHSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 44POS 0.156
GCM22DTMSSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 44POS 0.156
GCM22DTMT-S273Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 44POS 0.156
GCM22DTMD-S273Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 44POS 0.156
GCM22DTMISullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 44POS 0.156
GCM22DTMN-S664Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 44POS 0.156
GCM22DTMN-S189Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 44POS 0.156
GCM22DTMD-S664Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 44POS 0.156
GCM22DTMS-S189Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 44POS 0.156
GCM22DTMI-S189Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 44POS 0.156
GCM22DTMH-S189Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 44POS 0.156
GCM24DCADSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 48POS 0.156
GCM22DTMT-S664Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 44POS 0.156
GCM22DTMNSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 44POS 0.156
GCM22DTMT-S189Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 44POS 0.156
GCM22DTMTSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 44POS 0.156
GCM22DTMD-S189Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 44POS 0.156Twój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.