- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Chcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $281.64 | $281.64 |
52PP2A3B Specyfikacje techniczne
Siemens - 52PP2A3B Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Siemens - 52PP2A3B
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Siemens |
| Napięcie znamionowe - AC | 110 V |
| Rodzaj | Standard |
| Termination Style | Screw Terminal |
| funkcji przełącznika | On-Off, Off-On |
| Seria | - |
| Wycięcie w panelu Wymiary | Circular - 30.00mm Dia |
| Pakiet | Box |
| temperatura robocza | -35°C ~ 70°C |
| Rodzaj mocowania | Panel Mount, Front |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Trwałość mechaniczna | - |
| Stopień ochrony | IP66 - Dust Tight, Water Resistant |
| Oświetlenie Napięcie (nominalna) | - |
| Oświetlenie typ, kolor | - |
| cechy | - |
| Życie elektryczne | - |
| Obecna ocena (wzmacniacz) | 60A (AC) |
| Kolor - Actuator / Cap | - |
| Obwód | 4PST-2NO/2NC |
| Typ urządzenia uruchamiającego | Round, Button, Mushroom |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | Not Applicable |
| Osiągnąć status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.50.9035 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Siemens 52PP2A3B.
| Atrybut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | 52PP2A2B | 52PP2ACB | 52PP2A3A | 52PP2AZB |
| Producent | Siemens | Siemens | Siemens | Siemens |
| Kolor - Actuator / Cap | - | - | - | - |
| cechy | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Napięcie znamionowe - AC | - | - | - | - |
| Oświetlenie Napięcie (nominalna) | - | - | - | - |
| Termination Style | - | - | - | - |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Typ urządzenia uruchamiającego | - | - | - | - |
| Życie elektryczne | - | - | - | - |
| Rodzaj | - | - | - | - |
| Oświetlenie typ, kolor | - | - | - | - |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Obwód | - | - | - | - |
| funkcji przełącznika | - | - | - | - |
| Stopień ochrony | - | - | - | - |
| Wycięcie w panelu Wymiary | - | - | - | - |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Seria | - | - | - | - |
| Obecna ocena (wzmacniacz) | - | - | - | - |
| Trwałość mechaniczna | - | - | - | - |
52PP2A2BSiemensOPER,PUSH-PULL,2POS,MTD,RED MTL,
52PP2A3SiemensOPER,PUSH-PULL,2POS,MTD,GRN MTL
52PP2A2GSiemensPP2,CHROME,MTD,METAL CAP RED,2NC
52PP2A3GSiemensPP2,CHROME,MTD,METAL CAP GREEN,2
52PP2AZASiemensOPER,PUSH-PULL,2POS,MTD,NO HEAD,
52PM9W8KSiemensPUSHBUTTON,MOM,ORG,1 3/4" PLST,2
52PP2ACASiemensPP2,MTD,CHR MTL,1NO-1NC
52PP2ACGSiemensPP2,CHROME,MTD,METAL CAP CHROME,
52PP2B2ASiemensPP2,MTD,FV 6V,CHR-RED,1NO-1NC
52PP2A2CSiemensOPER,PUSH-PULL,2POS,MTD,RED MTL,
52PM9XZSiemensPUSHBUTTON,MOM, NO HEAD,2POS
52PP2AZBSiemensOPER,PUSH-PULL,2POS,MTD,NO HEAD,
52PP2A3ASiemensPP2,MTD,GRN MTL,1NO-1NC
52PP2ACBSiemensPUSHBUTTON,MTD,NA,1 3/4" METAL,2
52PP2ACSiemensPUSHBUTTON,MTD,NA,1 3/4" METAL,2
52PP2B2SiemensPP2,MTD,FV 6V,CHR-REDTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.