- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Chcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $310.12 | $310.12 |
52BP7G9UB Specyfikacje techniczne
Siemens - 52BP7G9UB Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Siemens - 52BP7G9UB
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Siemens |
| Napięcie znamionowe - AC | 110 V |
| Rodzaj | Standard, Illuminated |
| Termination Style | Screw Terminal |
| funkcji przełącznika | On-Off |
| Seria | - |
| Wycięcie w panelu Wymiary | Circular - 30.00mm Dia |
| Pakiet | Box |
| temperatura robocza | -35°C ~ 70°C |
| Rodzaj mocowania | Panel Mount, Front |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Trwałość mechaniczna | - |
| Stopień ochrony | IP66 - Dust Tight, Water Resistant |
| Oświetlenie Napięcie (nominalna) | 120 VAC |
| Oświetlenie typ, kolor | LED, Yellow |
| cechy | - |
| Życie elektryczne | - |
| Obecna ocena (wzmacniacz) | 60A (AC) |
| Kolor - Actuator / Cap | Amber |
| Obwód | DPST-NC |
| Typ urządzenia uruchamiającego | Round, Button, Mushroom |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | Not Applicable |
| Osiągnąć status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.50.9035 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Siemens 52BP7G9UB.
| Atrybut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | 52BP7G9U | 52BP7G5UB | 52BP7GBUB | 52BP7GAUB |
| Producent | Siemens | Siemens | Siemens | Siemens |
| Oświetlenie typ, kolor | - | - | - | - |
| Napięcie znamionowe - AC | - | - | - | - |
| Oświetlenie Napięcie (nominalna) | - | - | - | - |
| Trwałość mechaniczna | - | - | - | - |
| Stopień ochrony | - | - | - | - |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Typ urządzenia uruchamiającego | - | - | - | - |
| Seria | - | - | - | - |
| Kolor - Actuator / Cap | - | - | - | - |
| Wycięcie w panelu Wymiary | - | - | - | - |
| funkcji przełącznika | - | - | - | - |
| cechy | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Termination Style | - | - | - | - |
| Rodzaj | - | - | - | - |
| Życie elektryczne | - | - | - | - |
| Obecna ocena (wzmacniacz) | - | - | - | - |
| Obwód | - | - | - | - |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
52BP7G5USiemens3POS,NEMA4X,MTD,XFR120V,BLK-BLU,
52BP7GBSiemens3POS,NEMA4X,MTD,XFR 120V,BLK-WHT
52BP7G3XBSiemens3POS,NEMA4X,MTD,XFR 120V,BLK-GRN
52BP7GBUSiemens3POS,NEMA4X,MTD,XFR120V,BLK-WHT,
52BP7G9XBSiemens3POS,NEMA4X,MTD,XFR 120V,BLK-AMB
52BP7GASiemens3POS,NEMA4X,MTD,XFR 120V,BLK-CLR
52BP7GAUBSiemens3POS,NMA4X,MTD,XFR120,BK-CLR,NCX
52BP7G3USiemens3POS,NEMA4X,MTD,XFR120V,BLK-GRN,
52BP7G5Siemens3POS,NEMA4X,MTD,XFR 120V,BLK-BLU
52BP7G5XBSiemens3POS,NEMA4X,MTD,XFR 120V,BLK-BLU
52BP7GBUBSiemens3POS,NMA4X,MTD,XFR120,BK-WHT,NCX
52BP7GAUSiemens3POS,NEMA4X,MTD,XFR120V,BLK-CLR,
52BP7G9Siemens3POS,NEMA4X,MTD,XFR 120V,BLK-AMB
52BP7GBXBSiemens3POS,NEMA4X,MTD,XFR 120V,BLK-WHT
52BP7G5UBSiemens3POS,NMA4X,MTD,XFR120,BK-BLU,NCX
52BP7G9USiemens3POS,NEMA4X,MTD,XFR120V,BLK-AMB,
52BP7GAXBSiemens3POS,NEMA4X,MTD,XFR 120V,BLK-CLR
52BP7G3UBSiemens3POS,NMA4X,MTD,XFR120,BK-GRN,NCXTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.