- Bran***Lewis
- 2026/05/11
ESQT-125-03-H-6-375 Specyfikacje techniczne
Samtec Inc. - ESQT-125-03-H-6-375 Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Samtec Inc. - ESQT-125-03-H-6-375
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Samtec, Inc. |
| napięcie znamionowe | - |
| Zakończenie | Solder |
| Styl | Board to Board or Cable |
| Seria | ESQT |
| Rozstaw rzędów - łączenie | 0.079" (2.00mm) |
| Pitch-Mating | 0.079" (2.00mm) |
| Pakiet | Bulk |
| temperatura robocza | -55°C ~ 125°C |
| Liczba rzędów | 6 |
| Ilość Pozycje Loaded | All |
| Liczba biegunów | 150 |
| Rodzaj mocowania | Through Hole |
| Materiał Palność ocena | UL94 V-0 |
| Kojarzonych Układanie Heights | - |
| Różnicowa transmisja danych | Liquid Crystal Polymer (LCP) |
| Wysokość izolacji | 0.375" (9.53mm) |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Kolor izolacji | Black |
| Stopień ochrony | - |
| cechy | - |
| mocowanie Rodzaj | Push-Pull |
| Obecna ocena (wzmacniacz) | 4.5A per Contact |
| Contact Type | Forked |
| Kształt kontaktów | Square |
| Materiał styków | Phosphor Bronze |
| Długość kontaktu - post | 0.083" (2.11mm) |
| Kontakt z grubością wykończenia - poczta | 3.00µin (0.076µm) |
| Kontakt z grubością wykończenia - krycie | 30.0µin (0.76µm) |
| Skontaktuj się z Finish - Post | Gold |
| Skontaktuj się z Finish - Mating | Gold |
| Typ złącza | Elevated Socket |
| Podstawowy numer produktu | ESQT-125 |
| Aplikacje | - |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 zgodne |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | Not Applicable |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Samtec Inc. ESQT-125-03-H-6-375.
| Atrybut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | ESQT-125-03-H-5-375 | ESQT-125-03-G-T-375 | ESQT-125-03-G-S-375 | ESQT-125-03-H-D-310 |
| Producent | Samtec Inc. | Samtec Inc. | Samtec Inc. | Samtec Inc. |
| Typ złącza | - | - | - | - |
| Kontakt z grubością wykończenia - krycie | - | - | - | - |
| Rozstaw rzędów - łączenie | - | - | - | - |
| Styl | - | - | - | - |
| Różnicowa transmisja danych | - | - | - | - |
| Liczba rzędów | - | - | - | - |
| Ilość Pozycje Loaded | - | - | - | - |
| Pitch-Mating | - | - | - | - |
| Aplikacje | - | - | - | - |
| Kolor izolacji | - | - | - | - |
| Contact Type | - | - | - | - |
| Liczba biegunów | - | - | - | - |
| mocowanie Rodzaj | - | - | - | - |
| Skontaktuj się z Finish - Post | - | - | - | - |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Kojarzonych Układanie Heights | - | - | - | - |
| napięcie znamionowe | - | - | - | - |
| Wysokość izolacji | - | - | - | - |
| Zakończenie | - | - | - | - |
| Materiał styków | - | - | - | - |
| Długość kontaktu - post | - | - | - | - |
| cechy | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Obecna ocena (wzmacniacz) | - | - | - | - |
| Podstawowy numer produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Kształt kontaktów | - | - | - | - |
| Kontakt z grubością wykończenia - poczta | - | - | - | - |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Stopień ochrony | - | - | - | - |
| Skontaktuj się z Finish - Mating | - | - | - | - |
| Seria | - | - | - | - |
| Materiał Palność ocena | - | - | - | - |
ESQT-125-03-H-D-310Samtec Inc.CONN SOCKET 50POS 0.079 GOLD PCB
ESQT-125-03-G-Q-400-075Samtec Inc.CONN SOCKET 100P 0.079 GOLD PCB
ESQT-125-03-G-Q-405Samtec Inc.CONN SOCKET 100P 0.079 GOLD PCB
ESQT-125-03-G-Q-408Samtec Inc.CONN SOCKET 100P 0.079 GOLD PCB
ESQT-125-03-H-D-380Samtec Inc.CONN SOCKET 50POS 0.079 GOLD PCB
ESQT-125-03-H-D-320Samtec Inc.CONN SOCKET 50POS 0.079 GOLD PCB
ESQT-125-03-G-S-400Samtec Inc.CONN SOCKET 25POS 0.079 GOLD PCB
ESQT-125-03-H-Q-405Samtec Inc.CONN SOCKET 100P 0.079 GOLD PCB
ESQT-125-03-G-S-375Samtec Inc.CONN SOCKET 25POS 0.079 GOLD PCB
ESQT-125-03-H-D-400Samtec Inc.CONN SOCKET 50POS 0.079 GOLD PCB
ESQT-125-03-H-Q-380Samtec Inc.CONN SOCKET 100P 0.079 GOLD PCB
ESQT-125-03-G-T-400Samtec Inc.CONN SOCKET 75POS 0.079 GOLD PCB
ESQT-125-03-H-D-309Samtec Inc.CONN SOCKET 50POS 0.079 GOLD PCB
ESQT-125-03-H-D-330Samtec Inc.CONN SOCKET 50POS 0.079 GOLD PCB
ESQT-125-03-G-T-375Samtec Inc.CONN SOCKET 75POS 0.079 GOLD PCB
ESQT-125-03-G-S-309Samtec Inc.CONN SOCKET 25POS 0.079 GOLD PCB
ESQT-125-03-H-Q-309Samtec Inc.CONN SOCKET 100P 0.079 GOLD PCB
ESQT-125-03-H-5-375Samtec Inc.CONN SOCKET 125P 0.079 GOLD PCBTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.