- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Chcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $1.26 | $1.26 |
DW-05-10-L-D-395 Specyfikacje techniczne
Samtec, Inc. - DW-05-10-L-D-395 Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Samtec, Inc. - DW-05-10-L-D-395
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Samtec, Inc. |
| Zakończenie | Solder |
| Seria | Flex Stack, DW |
| Rozstaw rzędów | 0.100" (2.54mm) |
| Smoła | 0.100" (2.54mm) |
| Opakowania | Bulk |
| Liczba rzędów | 2 |
| Liczba biegunów | 10 |
| Rodzaj mocowania | Through Hole |
| Standardowy czas oczekiwania producenta | 3 Weeks |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Długość - Tail | 0.110" (2.794mm) |
| Długość - Wysokość stosu | 0.395" (10.033mm) |
| Długość - post (Gody) | 0.325" (8.255mm) |
| Długość - ogólny pin | 0.830" (21.082mm) |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| szczegółowy opis | 10 Position Header Spacer Connector 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole |
| Kontakt Wykończenie Grubość - post (Gody) | 10.0µin (0.25µm) |
| Kontakt Finish - post (Gody) | Gold |
| Kolor | Black |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Samtec, Inc. DW-05-10-L-D-395.
| Atrybut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | DW-05-10-L-D-350 | DW-05-10-L-D-393 | DW-05-10-L-D-235 | DW-05-10-L-D-398 |
| Producent | Samtec Inc. | Samtec Inc. | Samtec, Inc. | Samtec Inc. |
| szczegółowy opis | - | - | - | - |
| Standardowy czas oczekiwania producenta | - | - | - | - |
| Długość - Tail | - | - | - | - |
| Seria | - | - | - | - |
| Opakowania | - | - | - | - |
| Długość - ogólny pin | - | - | - | - |
| Rozstaw rzędów | - | - | - | - |
| Smoła | - | - | - | - |
| Długość - post (Gody) | - | - | - | - |
| Długość - Wysokość stosu | - | - | - | - |
| Liczba biegunów | - | - | - | - |
| Liczba rzędów | - | - | - | - |
| Kontakt Wykończenie Grubość - post (Gody) | - | - | - | - |
| Kontakt Finish - post (Gody) | - | - | - | - |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Status bezołowiowy / status RoHS | - | - | - | - |
| Zakończenie | - | - | - | - |
| Kolor | - | - | - | - |
Pobierz arkusze danych DW-05-10-L-D-395 PDF i dokumentację Samtec, Inc. dla DW-05-10-L-D-395 - Samtec, Inc..
DW-05-10-L-D-400Samtec, Inc..025" BOARD SPACERS
DW-05-10-L-D-250Samtec Inc.CONN HDR 10POS 0.1 STACK T/H
DW-05-10-L-D-235Samtec, Inc..025" BOARD SPACERS
DW-05-10-L-D-398Samtec Inc.CONN HDR 10POS 0.1 STACK T/H
DW-05-10-L-D-270Samtec, Inc..025" BOARD SPACERS
DW-05-10-L-D-358Samtec Inc.CONN HDR 10POS 0.1 STACK T/H
DW-05-10-L-D-430Samtec, Inc..025" BOARD SPACERS
DW-05-10-L-D-409Samtec Inc.CONN HDR 10POS 0.1 STACK T/H
DW-05-10-L-D-445Samtec, Inc..025" BOARD SPACERS
DW-05-10-L-D-393Samtec Inc.CONN HDR 10POS 0.1 STACK T/H
DW-05-10-L-D-350Samtec Inc.CONN HDR 10POS 0.1 STACK T/H
DW-05-10-L-D-415Samtec, Inc..025" BOARD SPACERS
DW-05-10-L-D-300Samtec Inc.CONN HDR 10POS 0.1 STACK T/H
DW-05-10-L-D-429-002Samtec Inc.CONN HDR 10POS 0.1 STACK T/H
DW-05-10-L-D-230Samtec Inc.CONN HDR 10POS 0.1 STACK T/H
DW-05-10-L-D-429-001Samtec Inc.CONN HDR 10POS 0.1 STACK T/H
DW-05-10-L-D-420Samtec, Inc..025" BOARD SPACERS
DW-05-10-L-D-330Samtec Inc.CONN HDR 10POS 0.1 STACK T/HTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.