- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Arkusze danych
CL05C090DB5NNNC Spec.pdfChcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 100+ | $0.003 | $0.30 |
| 1000+ | $0.003 | $3.00 |
| 3000+ | $0.002 | $6.00 |
| 10000+ | $0.002 | $20.00 |
| 50000+ | $0.002 | $100.00 |
| 100000+ | $0.002 | $200.00 |
CL05C090DB5NNNC Specyfikacje techniczne
Samsung Electro-Mechanics - CL05C090DB5NNNC Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Samsung Electro-Mechanics - CL05C090DB5NNNC
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Samsung Electro-Mechanics |
| Napięcie - znamionowe | 50V |
| Tolerancja | ±0.5pF |
| Grubość (maks) | 0.022' (0.55mm) |
| Współczynnik temperaturowy | C0G, NP0 |
| Rozmiar / Wymiar | 0.039' L x 0.020' W (1.00mm x 0.50mm) |
| Seria | CL |
| oceny | - |
| Package / Case | 0402 (1005 Metric) |
| Pakiet | Tape & Reel (TR) |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| temperatura robocza | -55°C ~ 125°C |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount, MLCC |
| Lead Style | - |
| Główny odstęp | - |
| Wysokość - Siedzą (Max) | - |
| cechy | - |
| Współczynnik awaryjności | - |
| Pojemność | 9 pF |
| Aplikacje | General Purpose |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 zgodne |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Osiągnąć status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.24.0020 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Samsung Electro-Mechanics CL05C090DB5NNNC.
| Atrybut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | CL05C070DB5NNNC | CL05C090CB5NNNC | CL05C080DB5NNNC | CL05C100CB5NNNC |
| Producent | Samsung Electro-Mechanics | Samsung Electro-Mechanics | Samsung Electro-Mechanics | Samsung Electro-Mechanics |
| oceny | - | - | - | - |
| Rozmiar / Wymiar | - | - | - | - |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Pojemność | - | - | - | - |
| Wysokość - Siedzą (Max) | - | - | - | - |
| Współczynnik temperaturowy | - | - | - | - |
| Grubość (maks) | - | - | - | - |
| Seria | - | - | - | - |
| Lead Style | - | - | - | - |
| Napięcie - znamionowe | - | - | - | - |
| Tolerancja | - | - | - | - |
| Główny odstęp | - | - | - | - |
| cechy | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Współczynnik awaryjności | - | - | - | - |
| Aplikacje | - | - | - | - |
Pobierz arkusze danych CL05C090DB5NNNC PDF i dokumentację Samsung Electro-Mechanics dla CL05C090DB5NNNC - Samsung Electro-Mechanics.
Twój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.