- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Arkusze danych
TL061.pdfTL061CD Specyfikacje techniczne
STMicroelectronics - TL061CD Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do STMicroelectronics - TL061CD
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | STMicroelectronics |
| Napięcie - rozpiętość zasilania (min) | 6 V |
| Napięcie - rozpiętość zasilania (maks.) | 36 V |
| Napięcie - Wejście offset | 3 mV |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 8-SOIC |
| Szybkość narastania | 3.5V/µs |
| Seria | - |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Pakiet | Tube |
| Typ wyjścia | - |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| temperatura robocza | 0°C ~ 70°C |
| Liczba obwodów | 1 |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Zysk Bandwidth Product | 1 MHz |
| Obecny - Dostawa | 200µA |
| Obecny - Wyjście / Channel | 20 mA |
| Obecny - diagonalna wejściowe | 30 pA |
| Podstawowy numer produktu | TL061 |
| Amplifier Type | J-FET |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 zgodne |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Osiągnąć status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak STMicroelectronics TL061CD.
| Atrybut produktu | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | TL061CDT | TL061CD | TL061CDR | TL061CP3 |
| Producent | STMicroelectronics | Texas Instruments | Texas Instruments | Texas Instruments |
| Liczba obwodów | - | - | - | - |
| Napięcie - rozpiętość zasilania (maks.) | - | - | - | - |
| Szybkość narastania | - | - | - | - |
| Napięcie - Wejście offset | - | - | - | - |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Obecny - Dostawa | - | - | - | - |
| Dostawca urządzeń Pakiet | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Typ wyjścia | - | Current - Unbuffered | Voltage - Buffered | - |
| Seria | - | - | - | - |
| Obecny - diagonalna wejściowe | - | - | - | - |
| Zysk Bandwidth Product | - | - | - | - |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Obecny - Wyjście / Channel | - | - | - | - |
| Amplifier Type | - | - | - | - |
| Napięcie - rozpiętość zasilania (min) | - | - | - | - |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Podstawowy numer produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
Pobierz arkusze danych TL061CD PDF i dokumentację STMicroelectronics dla TL061CD - STMicroelectronics.
TL061CJGTexas InstrumentsIC OPAMP JFET 1 CIRCUIT 8CDIP
TL061CP3Texas InstrumentsIC OPAMP JFET 1 CIRCUIT 8DIP
TL061BCDRTexas Instruments
TL061CDRG4Texas Instruments
TL061BCDTSTMicroelectronics
TL061CPG4Luminary Micro / Texas InstrumentsIC OPAMP JFET 1MHZ 8DIP
TL061AMDSTMicroelectronics
TL061CXINBOLETwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.