- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Projekt/specyfikacja PCN
All Dev Label Chg 1/Dec/2022.pdfPCN przestarzałe/ eol
Mult Dev EOL 12/Jun/2020.pdf83PR226BKI-01LF Specyfikacje techniczne
Renesas Electronics America Inc - 83PR226BKI-01LF Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Renesas Electronics America Inc - 83PR226BKI-01LF
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Renesas Electronics Corporation |
| Napięcie - Dostawa | 2.375V ~ 3.465V |
| Rodzaj | Clock/Frequency Synthesizer |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 10-VFQFPN (5x7) |
| Seria | FemtoClock® |
| Ratio - Wejście: Wyjście | 1:1 |
| Package / Case | 10-VQFN Exposed Pad |
| Pakiet | Tray |
| PLL | Yes |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Wydajność | LVPECL |
| temperatura robocza | -40°C ~ 85°C |
| Liczba obwodów | 1 |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Wkład | Crystal |
| Częstotliwość - Max | 213.33MHz |
| Przegroda / Mnożnik | Yes/No |
| Różnica - Wejście: Wyjście | No/Yes |
| Podstawowy numer produktu | 83PR226 |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 zgodne |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Osiągnąć status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Renesas Electronics America Inc 83PR226BKI-01LF.
| Atrybut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | 83PR226BKI-01LFT | 83PN156DKILFT | 83PN625DKILF | 83PN625DKILFT |
| Producent | Renesas Electronics America Inc | Renesas Electronics America Inc | Renesas Electronics America Inc | Renesas Electronics America Inc |
| Podstawowy numer produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Liczba obwodów | - | - | - | - |
| Różnica - Wejście: Wyjście | - | - | - | - |
| Wkład | - | - | - | - |
| Rodzaj | - | - | - | - |
| Dostawca urządzeń Pakiet | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Ratio - Wejście: Wyjście | - | - | - | - |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Wydajność | - | - | - | - |
| PLL | - | - | - | - |
| Częstotliwość - Max | - | - | - | - |
| Przegroda / Mnożnik | - | - | - | - |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Napięcie - Dostawa | - | - | - | - |
| Seria | - | - | - | - |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
Pobierz arkusze danych 83PR226BKI-01LF PDF i dokumentację Renesas Electronics America Inc dla 83PR226BKI-01LF - Renesas Electronics America Inc.
83PR20KLFTT Electronics/BITRIMMER 20K OHM 0.5W GW TOP ADJ
83PR50KLFTT Electronics/BITRIMMER 50K OHM 0.5W GW TOP ADJ
83PR1MEGLFTT Electronics/BITRIMMER 1M OHM 0.5W GW TOP ADJ
83PR5KLFTT Electronics/BITRIMMER 5K OHM 0.5W GW TOP ADJ
83PR2KLFTT Electronics/BITRIMMER 2K OHM 0.5W GW TOP ADJ
83PR500LFTT Electronics/BITRIMMER 500 OHM 0.5W GW TOP ADJ
83PN187DKILFIDT, Integrated Device Technology IncCLOCK GENERATOR, 187.5MHZ, CMOS
83PR2KLFTRTT Electronics/BITRIMMER 2K OHM 0.5W GW TOP ADJ
83PR10KLFTT Electronics/BITRIMMER 10K OHM 0.5W GW TOP ADJ
83PR100KLFTT Electronics/BITRIMMER 100K OHM 0.5W GW TOP ADJ
83PR1KLFTRTT Electronics/BITRIMMER 1K OHM 0.5W GW TOP ADJ
83PR1KLFTT Electronics/BITRIMMER 1K OHM 0.5W GW TOP ADJTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.