- Bran***Lewis
- 2026/05/11
71321SA20J8 Specyfikacje techniczne
Renesas Electronics America Inc - 71321SA20J8 Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Renesas Electronics America Inc - 71321SA20J8
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Renesas Electronics Corporation |
| Zapisać czas cyklu - słowo, strona | 20ns |
| Napięcie - Dostawa | 4.5V ~ 5.5V |
| Technologia | SRAM - Dual Port, Asynchronous |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 52-PLCC (19.13x19.13) |
| Seria | - |
| Package / Case | 52-LCC (J-Lead) |
| Pakiet | Tape & Reel (TR) |
| temperatura robocza | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Typ pamięci | Volatile |
| Rozmiar pamięci | 16Kbit |
| Organizacja pamięci | 2K x 8 |
| Interfejs pamięci | Parallel |
| Format pamięci | SRAM |
| Podstawowy numer produktu | 71321SA |
| Czas dostępu | 20 ns |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | RoHS niezgodny |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Osiągnąć status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.32.0041 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Renesas Electronics America Inc 71321SA20J8.
| Atrybut produktu | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | 71321SA25JI8 | 71321SA25J8 | 71321SA20J | 71321SA20TF8 |
| Producent | Renesas Electronics America Inc | Renesas Electronics America Inc | Renesas Electronics America Inc | Renesas Electronics America Inc |
| Dostawca urządzeń Pakiet | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Organizacja pamięci | - | - | - | - |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Napięcie - Dostawa | - | - | - | - |
| Zapisać czas cyklu - słowo, strona | - | - | - | - |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Format pamięci | - | - | - | - |
| Interfejs pamięci | - | - | - | - |
| Technologia | - | - | - | - |
| Rozmiar pamięci | - | - | - | - |
| Seria | - | - | - | - |
| Typ pamięci | - | - | - | - |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Czas dostępu | - | - | - | - |
| Podstawowy numer produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
Pobierz arkusze danych 71321SA20J8 PDF i dokumentację Renesas Electronics America Inc dla 71321SA20J8 - Renesas Electronics America Inc.
71321SA17JIRenesas Electronics America IncIC SRAM
71321SA25JI8Renesas Electronics America IncIC SRAM 16KBIT PARALLEL 52PLCC
71321SA17TFIRenesas Electronics America IncIC SRAM
71321SA17PFIRenesas Electronics America IncIC SRAM
71321SA17TFI8Renesas Electronics America IncIC SRAM
71321SA25JIRenesas Electronics America IncIC SRAM 16KBIT PARALLEL 52PLCCTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.