- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Chcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $0.322 | $0.32 |
| 200+ | $0.125 | $25.00 |
| 500+ | $0.121 | $60.50 |
| 1000+ | $0.119 | $119.00 |
2SC2462LCTL-E Specyfikacje techniczne
Renesas Electronics America Inc - 2SC2462LCTL-E Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Renesas Electronics America Inc - 2SC2462LCTL-E
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Renesas Electronics Corporation |
| Napięcie - kolektor emiter (Max) | 40 V |
| Vce Nasycenie (Max) @ IB, IC | 200mV @ 1mA, 10mA |
| Typ tranzystora | NPN |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 3-MPAK |
| Seria | - |
| Moc - Max | 150 mW |
| Package / Case | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Pakiet | Bulk |
| temperatura robocza | 150°C (TJ) |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Częstotliwość - Transition | - |
| DC Prąd Zysk (hFE) (min) @ Ic, Vce | 160 @ 2mA, 12V |
| Obecny - Collector odcięcia (Max) | 500nA (ICBO) |
| Obecny - Collector (Ic) (maks) | 100 mA |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | Nie dotyczy |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Osiągnąć status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Renesas Electronics America Inc 2SC2462LCTL-E.
| Atrybut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | 2SC2462LCTL-E | 2SC2462LCTR-E | 2SC2462LDTR-E | 2SC2462LBTL-E |
| Producent | Renesas Electronics America Inc | Renesas Electronics America Inc | Renesas Electronics America Inc | Renesas Electronics America Inc |
| Vce Nasycenie (Max) @ IB, IC | 200mV @ 1mA, 10mA | - | - | - |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 3-MPAK | - | - | - |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount | - | - | - |
| Moc - Max | 150 mW | - | - | - |
| Package / Case | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 | - | - | - |
| Częstotliwość - Transition | - | - | - | - |
| Napięcie - kolektor emiter (Max) | 40 V | - | - | - |
| Typ tranzystora | NPN | - | - | - |
| Obecny - Collector (Ic) (maks) | 100 mA | - | - | - |
| Pakiet | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| DC Prąd Zysk (hFE) (min) @ Ic, Vce | 160 @ 2mA, 12V | - | - | - |
| Obecny - Collector odcięcia (Max) | 500nA (ICBO) | - | - | - |
| temperatura robocza | 150°C (TJ) | - | - | - |
| Seria | - | * | * | * |
2SC2462LBTL-ERenesas Electronics America IncSMALL SIGNAL BIPOLAR TRANSISTOR
2SC2462LCTR-ERenesas Electronics America IncSMALL SIGNAL BIPOLAR TRANSISTOR,
2SC2462LCTLRenesas Electronics Corporation
2SC2462LDTR-ERenesas Electronics America IncSMALL SIGNAL BIPOLAR TRANSISTOR,
2SC2462LC(TL)Renesas Electronics Corporation
2SC2462LD93TRRenesas Electronics Corporation
2SC2462LDTL-EQRenesas Electronics Corporation
2SC2462LDTLRenesas Electronics Corporation
2SC2462LC-TR-ERenesas Electronics Corporation
2SC2462C-TLRenesas Electronics Corporation
2SC2462LD93TR-ERenesas Electronics Corporation
2SC2462LC(TL/TR)HITACHI
2SC2462LCHITACHI
2SC2462LBHITACH
2SC2462LCTRHITACHI
2SC2462LDHITACHI
2SC2462LBTLHITACHI
2SC2462LDTRHITACHITwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.