- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Arkusze danych
TQ Relays Datasheet.pdfPCN przestarzałe/ eol
TQ4x Types Feb/212.pdfTQ4-L2-24V Specyfikacje techniczne
Panasonic Electric Works - TQ4-L2-24V Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Panasonic Electric Works - TQ4-L2-24V
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Panasonic |
| Termination Style | PC Pin |
| przełączanie napięcia | 125VAC, 110VDC - Max |
| Seria | TQ |
| Seal ocena | - |
| Czas Release | 3 ms |
| Relay Type | Telecom |
| Pakiet | Tube |
| temperatura robocza | -40°C ~ 70°C |
| Czas zadziałania | 3 ms |
| Musi zwolnić napięcie | - |
| Musi obsługiwać napięcie | 18 VDC |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Rodzaj mocowania | Through Hole |
| cechy | - |
| Kontakt Ocena (prąd stały) | 1 A |
| Materiał styków | Silver (Ag), Gold (Au) |
| Formularz kontaktowy | 4PDT (4 Form C) |
| Napięcie cewki | 24VDC |
| Coil Type | Latching, Dual Coil |
| Coil Resistance | 1.44 kOhms |
| Izolacja cewki | - |
| Aktualny Coil | 16.7 mA |
| Podstawowy numer produktu | TQ4-L2 |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Osiągnąć status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.41.0020 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Panasonic Electric Works TQ4-L2-24V.
| Atrybut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | TQ4-L-24V | TQ4H-L2-4.5V | TQ4-L2-4.5V | TQ4-L2-12V |
| Producent | Panasonic Electric Works | Panasonic Electric Works | Panasonic Electric Works | Panasonic Electric Works |
| Podstawowy numer produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Aktualny Coil | - | - | - | - |
| Materiał styków | - | - | - | - |
| Kontakt Ocena (prąd stały) | - | - | - | - |
| Formularz kontaktowy | - | - | - | - |
| Seal ocena | - | - | - | - |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Czas zadziałania | - | - | - | - |
| Coil Resistance | - | - | - | - |
| Coil Type | - | - | - | - |
| cechy | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Seria | - | - | - | - |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Relay Type | - | - | - | - |
| przełączanie napięcia | - | - | - | - |
| Termination Style | - | - | - | - |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Czas Release | - | - | - | - |
| Napięcie cewki | - | - | - | - |
| Musi obsługiwać napięcie | - | - | - | - |
| Izolacja cewki | - | - | - | - |
| Musi zwolnić napięcie | - | - | - | - |
Pobierz arkusze danych TQ4-L2-24V PDF i dokumentację Panasonic Electric Works dla TQ4-L2-24V - Panasonic Electric Works.
Twój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.