- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Arkusze danych
power tap switches (111, 212, 312, 412, 608, 711).pdfChcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $1,094.05 | $1,094.05 |
| 200+ | $436.54 | $87,308.00 |
| 500+ | $421.95 | $210,975.00 |
| 1000+ | $414.74 | $414,740.00 |
412-5T3E Specyfikacje techniczne
Ohmite - 412-5T3E Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Ohmite - 412-5T3E
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Ohmite |
| Napięcie znamionowe - DC | 20 V |
| Napięcie znamionowe - AC | 300 V |
| Termination Style | Solder Lug |
| Seria | 412 |
| Wycięcie w panelu Wymiary | - |
| Pakiet | Bulk |
| Liczba biegunów | 5 |
| Liczba Polaków na pokład | 1 |
| Ilość Talii | 3 |
| Rodzaj mocowania | Panel Mount |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Indeks Zatrzymuje się | Fixed |
| cechy | - |
| Głębia za panelem | 193.70mm |
| Obecna ocena (wzmacniacz) | 50A (AC/DC) |
| Kontakt Timing | Non-Shorting (BBM) |
| Materiał styków | Silver Alloy |
| Kontakt Finish | - |
| Obwód w Talii | SP5T |
| Kąt Rzut | 30° |
| Typ urządzenia uruchamiającego | Flatted (6.35mm Dia) |
| Długość siłownika | 28.58mm |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 zgodne |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | Not Applicable |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.50.9025 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Ohmite 412-5T3E.
| Atrybut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | 412-5T2E | 412-5T3 | 412-6T3E | 412-5E |
| Producent | Ohmite | Ohmite | Ohmite | Ohmite |
| Termination Style | - | - | - | - |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Typ urządzenia uruchamiającego | - | - | - | - |
| Liczba Polaków na pokład | - | - | - | - |
| Kontakt Finish | - | - | - | - |
| Materiał styków | - | - | - | - |
| Wycięcie w panelu Wymiary | - | - | - | - |
| Seria | - | - | - | - |
| Ilość Talii | - | - | - | - |
| Indeks Zatrzymuje się | - | - | - | - |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Kontakt Timing | - | - | - | - |
| Obecna ocena (wzmacniacz) | - | - | - | - |
| Głębia za panelem | - | - | - | - |
| Kąt Rzut | - | - | - | - |
| Napięcie znamionowe - AC | - | - | - | - |
| cechy | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Obwód w Talii | - | - | - | - |
| Napięcie znamionowe - DC | - | - | - | - |
| Długość siłownika | - | - | - | - |
| Liczba biegunów | - | - | - | - |
Pobierz arkusze danych 412-5T3E PDF i dokumentację Ohmite dla 412-5T3E - Ohmite.
412-7OhmiteSWITCH ROTARY 7POS 50A 300V
412-6OhmiteSWITCH ROTARY 6POS 50A 300V
412-6T3EOhmiteSWITCH ROTARY 6POS 50A 300V
412-6T2EOhmiteSWITCH ROTARY 6POS 50A 300V
412-5T2OhmiteSWITCH ROTARY 5POS 50A 300V
412-5T2EOhmiteSWITCH ROTARY 5POS 50A 300V
412-5T3OhmiteSWITCH ROTARY 5POS 50A 300V
412-59586Bel Power SolutionsCOVER FOR BEL POWER MAP130
412-63772-GBel Power SolutionsCHAS MAP110'S SERIES
412-6T2OhmiteSWITCH ROTARY 6POS 50A 300V
412-6T3OhmiteSWITCH ROTARY 6POS 50A 300V
412-6EOhmiteSWITCH ROTARY 6POS 50A 300V
412-5EOhmiteSWITCH ROTARY 5POS 50A 300V
412-63799-GBel Power SolutionsCOVER FOR MAP110 POWER SUPPLY
412-59585Bel Power SolutionsCOVER FOR BEL POWER MAP80Twój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.