- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Arkusze danych
Cylindrical Battery Holders.pdfPrzewodnik po części
Cylindrical Battery Holders.pdfGRM2165C2A751JA01D Specyfikacje techniczne
Murata Electronics - GRM2165C2A751JA01D Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Murata Electronics - GRM2165C2A751JA01D
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Murata Electronics |
| Napięcie - znamionowe | 100V |
| Tolerancja | ±5% |
| Grubość (maks) | 0.028' (0.70mm) |
| Współczynnik temperaturowy | C0G, NP0 |
| Rozmiar / Wymiar | 0.079' L x 0.049' W (2.00mm x 1.25mm) |
| Seria | GRM |
| oceny | - |
| Package / Case | 0805 (2012 Metric) |
| Pakiet | Tape & Reel (TR) |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| temperatura robocza | -55°C ~ 125°C |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount, MLCC |
| Lead Style | - |
| Główny odstęp | - |
| Wysokość - Siedzą (Max) | - |
| cechy | - |
| Pojemność | 750 pF |
| Podstawowy numer produktu | GRM2165C2A |
| Aplikacje | General Purpose |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 zgodne |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.24.0020 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Murata Electronics GRM2165C2A751JA01D.
| Atrybut produktu | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | GRM2165C2A751GA01D | GRM2165C2A821JA01D | GRM2165C2A751GA01J | GRM2165C2A681JA01D |
| Producent | Murata Electronics | Murata Electronics | Murata Electronics | Murata Electronics |
| Grubość (maks) | - | - | - | - |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Tolerancja | - | - | - | - |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Rozmiar / Wymiar | - | - | - | - |
| Główny odstęp | - | - | - | - |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Seria | - | - | - | - |
| Napięcie - znamionowe | - | - | - | - |
| Pojemność | - | - | - | - |
| Lead Style | - | - | - | - |
| Wysokość - Siedzą (Max) | - | - | - | - |
| cechy | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Aplikacje | - | - | - | - |
| Współczynnik temperaturowy | - | - | - | - |
| oceny | - | - | - | - |
| Podstawowy numer produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
Pobierz arkusze danych GRM2165C2A751JA01D PDF i dokumentację Murata Electronics dla GRM2165C2A751JA01D - Murata Electronics.
GRM2165C2A911GA01DMurata ElectronicsCAP CER 910PF 100V C0G 0805
GRM2165C2A751GA01DMurata ElectronicsCAP CER 750PF 100V C0G 0805
GRM2165C2A822JA01JMurata ElectronicsCAP CER 8200PF 100V C0G 0805
GRM2165C2A751GA01JMurata ElectronicsCAP CER 750PF 100V C0G 0805
GRM2165C2A682GA01JMurata ElectronicsCAP CER 6800PF 100V C0G 0805
GRM2165C2A822JA01DMurata ElectronicsCAP CER 8200PF 100V C0G/NP0 0805
GRM2165C2A682GA01DMurata ElectronicsCAP CER 6800PF 100V C0G 0805
GRM2165C2A822GA01JMurata ElectronicsCAP CER 8200PF 100V C0G 0805
GRM2165C2A822GA01DMurata ElectronicsCAP CER 8200PF 100V C0G 0805
GRM2165C2A682JA01JMurata ElectronicsCAP CER 6800PF 100V C0G 0805Twój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.