- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Chcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $4.178 | $4.18 |
| 10+ | $3.668 | $36.68 |
| 22+ | $3.356 | $73.83 |
| 110+ | $3.095 | $340.45 |
WRF0505S-1WR2 Specyfikacje techniczne
Mornsun America, LLC - WRF0505S-1WR2 Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Mornsun America, LLC - WRF0505S-1WR2
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Mornsun |
| Napięcie - Wyjście 4 | - |
| Napięcie - Wyjście 3 | - |
| Napięcie - Wyjście 2 | - |
| Napięcie - Wyjście 1 | 5V |
| Napięcie - Izolacja | 3 kV |
| Napięcie - Wejście (Min) | 4.5V |
| Napięcie - wejściowa (maks) | 9V |
| Rodzaj | Isolated Module |
| Dostawca urządzeń Pakiet | - |
| Numer standardowy | 62368-1 |
| Rozmiar / Wymiar | 0.87" L x 0.37" W x 0.47" H (22.0mm x 9.5mm x 12.0mm) |
| Seria | WRF_S-1WR2 (1W) |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Moc (W) | 1 W |
| Package / Case | 8-SIP Module, 7 Leads |
| Pakiet | Tube |
| temperatura robocza | -40°C ~ 85°C |
| Liczba wyjść | 1 |
| Rodzaj mocowania | Through Hole |
| cechy | Remote On/Off |
| Wydajność | 72% |
| Obecny - Wyjście (Max) | 200mA |
| Funkcje sterowania | - |
| Agencja zatwierdzająca | CE, EN, UKCA |
| Aplikacje | ITE (Commercial) |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 zgodne |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Osiągnąć status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.40.9580 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Mornsun America, LLC WRF0505S-1WR2.
| Atrybut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | WRF0503S-1WR2 | WRF0505S-3WR2 | WRF0515S-1WR2 | WRF1205S-1WR2 |
| Producent | Mornsun America, LLC | Mornsun America, LLC | Mornsun America, LLC | Mornsun America, LLC |
| Napięcie - Wejście (Min) | - | - | - | - |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Moc (W) | - | - | - | - |
| Numer standardowy | - | - | - | - |
| Wydajność | - | - | - | - |
| Obecny - Wyjście (Max) | - | - | - | - |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| cechy | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Rozmiar / Wymiar | - | - | - | - |
| Napięcie - Wyjście 4 | - | - | - | - |
| Napięcie - Izolacja | - | - | - | - |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Napięcie - Wyjście 1 | - | - | - | - |
| Aplikacje | - | - | - | - |
| Seria | - | - | - | - |
| Dostawca urządzeń Pakiet | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Napięcie - wejściowa (maks) | - | - | - | - |
| Napięcie - Wyjście 3 | - | - | - | - |
| Liczba wyjść | - | - | - | - |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Agencja zatwierdzająca | - | - | - | - |
| Funkcje sterowania | - | - | - | - |
| Napięcie - Wyjście 2 | - | - | - | - |
| Rodzaj | - | - | - | - |
WRF-1620-0-66WLNSP-HR-00-0Qualcomm
WRF100PCJTLAirBorn.100 PCB BOARD MOUNT CONNECTOR
WRF0512S-2WYUAN
WRF100SAD11JLAirBorn.100 PCB BOARD MOUNT CONNECTOR
WRF05SX-UETA-USA
WRF1205P-3WR2MornsunTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.