- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Informacje o środowisku
RoHS Cert.pdfChcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $20.981 | $20.98 |
712-13-147-41-001000 Specyfikacje techniczne
Mill-Max Manufacturing Corp. - 712-13-147-41-001000 Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Mill-Max Manufacturing Corp. - 712-13-147-41-001000
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Mill-Max |
| napięcie znamionowe | - |
| Zakończenie | Solder |
| Styl | Board to Board |
| Seria | 712 |
| Rozstaw rzędów - łączenie | - |
| Pitch-Mating | 0.100" (2.54mm) |
| Pakiet | Bulk |
| temperatura robocza | -55°C ~ 125°C |
| Liczba rzędów | 1 |
| Ilość Pozycje Loaded | All |
| Liczba biegunów | 47 |
| Rodzaj mocowania | Through Hole |
| Materiał Palność ocena | - |
| Kojarzonych Układanie Heights | - |
| Różnicowa transmisja danych | Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT), Polyester |
| Wysokość izolacji | - |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Kolor izolacji | Black |
| Stopień ochrony | - |
| cechy | Carrier |
| mocowanie Rodzaj | Push-Pull |
| Obecna ocena (wzmacniacz) | 3A |
| Contact Type | Female Socket |
| Kształt kontaktów | Circular |
| Materiał styków | Beryllium Copper |
| Długość kontaktu - post | 0.124" (3.15mm) |
| Kontakt z grubością wykończenia - poczta | 10.0µin (0.25µm) |
| Kontakt z grubością wykończenia - krycie | 30.0µin (0.76µm) |
| Skontaktuj się z Finish - Post | Gold |
| Skontaktuj się z Finish - Mating | Gold |
| Typ złącza | Receptacle |
| Podstawowy numer produktu | 712-13 |
| Aplikacje | - |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 zgodne |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | Not Applicable |
| Osiągnąć status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Mill-Max Manufacturing Corp. 712-13-147-41-001000.
| Atrybut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | 712-13-145-41-001000 | 712-13-149-41-001000 | 712-13-143-41-001000 | 712-13-144-41-001000 |
| Producent | Mill-Max Manufacturing Corp. | Mill-Max Manufacturing Corp. | Mill-Max Manufacturing Corp. | Mill-Max Manufacturing Corp. |
| Obecna ocena (wzmacniacz) | - | - | - | - |
| Rozstaw rzędów - łączenie | - | - | - | - |
| Różnicowa transmisja danych | - | - | - | - |
| Materiał Palność ocena | - | - | - | - |
| Zakończenie | - | - | - | - |
| Długość kontaktu - post | - | - | - | - |
| Materiał styków | - | - | - | - |
| Skontaktuj się z Finish - Post | - | - | - | - |
| Kontakt z grubością wykończenia - krycie | - | - | - | - |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Kontakt z grubością wykończenia - poczta | - | - | - | - |
| mocowanie Rodzaj | - | - | - | - |
| Contact Type | - | - | - | - |
| Aplikacje | - | - | - | - |
| Stopień ochrony | - | - | - | - |
| Kolor izolacji | - | - | - | - |
| Pitch-Mating | - | - | - | - |
| Ilość Pozycje Loaded | - | - | - | - |
| Styl | - | - | - | - |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Skontaktuj się z Finish - Mating | - | - | - | - |
| Typ złącza | - | - | - | - |
| Liczba rzędów | - | - | - | - |
| Seria | - | - | - | - |
| Kojarzonych Układanie Heights | - | - | - | - |
| Kształt kontaktów | - | - | - | - |
| Podstawowy numer produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| napięcie znamionowe | - | - | - | - |
| Wysokość izolacji | - | - | - | - |
| Liczba biegunów | - | - | - | - |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| cechy | - | - | - | Simultaneous Sampling |
Pobierz arkusze danych 712-13-147-41-001000 PDF i dokumentację Mill-Max Manufacturing Corp. dla 712-13-147-41-001000 - Mill-Max Manufacturing Corp..
712-13-150-41-001000Mill-Max Manufacturing Corp.CONN RCPT 50POS 0.1 GOLD PCB
712-13-155-41-001000Mill-Max Manufacturing Corp.CONN RCPT 55POS 0.1 GOLD PCB
712-13-156-41-001000Mill-Max Manufacturing Corp.CONN RCPT 56POS 0.1 GOLD PCB
712-13-148-41-001000Mill-Max Manufacturing Corp.CONN RCPT 48POS 0.1 GOLD PCB
712-13-141-41-001000Mill-Max Manufacturing Corp.CONN RCPT 41POS 0.1 GOLD PCB
712-13-152-41-001000Mill-Max Manufacturing Corp.CONN RCPT 52POS 0.1 GOLD PCB
712-13-153-41-001000Mill-Max Manufacturing Corp.CONN RCPT 53POS 0.1 GOLD PCB
712-13-149-41-001000Mill-Max Manufacturing Corp.CONN RCPT 49POS 0.1 GOLD PCB
712-13-142-41-001000Mill-Max Manufacturing Corp.CONN RCPT 42POS 0.1 GOLD PCB
712-13-143-41-001000Mill-Max Manufacturing Corp.CONN RCPT 43POS 0.1 GOLD PCB
712-13-151-41-001000Mill-Max Manufacturing Corp.CONN RCPT 51POS 0.1 GOLD PCB
712-13-140-41-001000Mill-Max Manufacturing Corp.CONN RCPT 40POS 0.1 GOLD PCB
712-13-138-41-001000Mill-Max Manufacturing Corp.CONN RCPT 38POS 0.1 GOLD PCB
712-13-146-41-001000Mill-Max Manufacturing Corp.CONN RCPT 46POS 0.1 GOLD PCB
712-13-154-41-001000Mill-Max Manufacturing Corp.CONN RCPT 54POS 0.1 GOLD PCB
712-13-144-41-001000Mill-Max Manufacturing Corp.CONN RCPT 44POS 0.1 GOLD PCB
712-13-139-41-001000Mill-Max Manufacturing Corp.CONN RCPT 39POS 0.1 GOLD PCB
712-13-145-41-001000Mill-Max Manufacturing Corp.CONN RCPT 45POS 0.1 GOLD PCBTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.