- Bran***Lewis
- 2026/05/11
PCN przestarzałe/ eol
Cylindrical Battery Holders.pdfMAD1103E3/TU Specyfikacje techniczne
Microsemi Corporation - MAD1103E3/TU Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Microsemi Corporation - MAD1103E3/TU
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Microsemi |
| Napięcie - Reverse patowa (typ) | 75V (Max) |
| Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp | - |
| Napięcie - podziały (min) | 90V |
| Kanały jednokierunkowe | 8 |
| Rodzaj | Steering (Rail to Rail) |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 14-DIP |
| Seria | - |
| Ochrona linii zasilających | No |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Moc - Peak Pulse | - |
| Package / Case | 14-DIP (0.300', 7.62mm) |
| Pakiet | Tube |
| temperatura robocza | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Rodzaj mocowania | Through Hole |
| Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) | - |
| Pojemność @ Częstotliwość | 1.5pF @ 1MHz |
| Podstawowy numer produktu | MAD1103 |
| Aplikacje | Ethernet |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Osiągnąć status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8541.10.0080 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Microsemi Corporation MAD1103E3/TU.
| Atrybut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
|
|---|---|---|---|---|
| Part Number | MAD1103E3/TU | MAD1109E3/TU | MAD1108E3/TU | MAD1107P |
| Producent | Microsemi Corporation | Microsemi Corporation | Microsemi Corporation | MOTOROLA |
| Moc - Peak Pulse | - | - | - | - |
| Napięcie - podziały (min) | 90V | 90V | 90V | - |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 14-DIP | 14-DIP | 16-DIP | - |
| Kanały jednokierunkowe | 8 | 7 | 8 | - |
| Podstawowy numer produktu | MAD1103 | MAD1109 | MAD1108 | - |
| Package / Case | 14-DIP (0.300', 7.62mm) | 14-DIP (0.300", 7.62mm) | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | - |
| Napięcie - Reverse patowa (typ) | 75V (Max) | 75V (Max) | 75V (Max) | - |
| Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) | - | - | - | - |
| Aplikacje | Ethernet | Ethernet | Ethernet | - |
| Ochrona linii zasilających | No | No | No | - |
| Seria | - | - | - | - |
| Pojemność @ Częstotliwość | 1.5pF @ 1MHz | 1.5pF @ 1MHz | 1.5pF @ 1MHz | - |
| temperatura robocza | -55°C ~ 150°C (TJ) | -55°C ~ 150°C (TJ) | -55°C ~ 150°C (TJ) | - |
| Rodzaj mocowania | Through Hole | Through Hole | Through Hole | - |
| Rodzaj | Steering (Rail to Rail) | Steering (Rail to Rail) | Steering (Rail to Rail) | - |
| Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp | - | - | - | - |
| Pakiet | Tube | Tube | Tube | - |
Pobierz arkusze danych MAD1103E3/TU PDF i dokumentację Microsemi Corporation dla MAD1103E3/TU - Microsemi Corporation.
MAD1108E3/TUMicrosemi CorporationTVS DIODE 75VWM 16DIP
MAD1109E3/TUMicrosemi CorporationTVS DIODE 75VWM 14DIP
MAD1109PMOT
MAD24051N/AIGBT Module
MAD130PMOTOROLA
MAD1103PMOTOROLA
MAD1105PMOT
MAD1108PMOTOROLA
MAD1108MSC
MAD1107PMOTOROLATwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.