- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Arkusze danych
CPT30080-CPT300100.pdfPCN przestarzałe/ eol
Multiple Devices 30/Oct/2014.pdfCPT300100D Specyfikacje techniczne
Microsemi Corporation - CPT300100D Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Microsemi Corporation - CPT300100D
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Microsemi |
| Napięcie - Forward (VF) (Max) @ Jeśli | 980 mV @ 200 A |
| Napięcie - DC Rewers (VR) (maks) | 100 V |
| Technologia | Schottky |
| Dostawca urządzeń Pakiet | TO-244AB |
| Prędkość | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) |
| Seria | - |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Package / Case | TO-244AB |
| Pakiet | Bulk |
| Rodzaj mocowania | Chassis Mount |
| Diode Configuration | 1 Pair Series Connection |
| Obecny - Reverse Przeciek @ Vr | 4 mA @ 100 V |
| Obecny - Średnia Spirytus (Io) (za Diode) | 150A |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Osiągnąć status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Microsemi Corporation CPT300100D.
| Atrybut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | CPT300100A | CPT300100 | CPT30040D | CPT30040A |
| Producent | Microsemi Corporation | Microsemi Corporation | Microsemi Corporation | Microsemi Corporation |
| Technologia | - | - | - | - |
| Obecny - Średnia Spirytus (Io) (za Diode) | - | - | - | - |
| Seria | - | - | - | - |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Prędkość | - | - | - | - |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Diode Configuration | - | - | - | - |
| Obecny - Reverse Przeciek @ Vr | - | - | - | - |
| Dostawca urządzeń Pakiet | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Napięcie - Forward (VF) (Max) @ Jeśli | - | - | - | - |
| Napięcie - DC Rewers (VR) (maks) | - | - | - | - |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
Pobierz arkusze danych CPT300100D PDF i dokumentację Microsemi Corporation dla CPT300100D - Microsemi Corporation.
CPT30040AMicrosemi CorporationDIODE MODULE 40V TO244AB
CPT30035MicrosemiIGBT Module
CPT30045Microsemi CorporationDIODE MODULE 45V 150A 2TOWER
CPT30045DMicrosemi CorporationDIODE MODULE 45V TO244AB
CPT30045AMicrosemi CorporationDIODE MODULE 45V TO244AB
CPT30040Microsemi CorporationDIODE MODULE 40V 150A TO244AB
CPT30050Microsemi CorporationDIODE MODULE 50V 150A 2TOWER
CPT300100AMicrosemi CorporationDIODE MODULE 100V TO244AB
CPT30040DMicrosemi CorporationDIODE MODULE 40V TO244AB
CPT300100Microsemi CorporationDIODE MODULE 100V 150A TO244AB
CPT30050AMicrosemi CorporationDIODE MODULE 50V TO244ABTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.