- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Montaż/pochodzenie PCN
Bond Wire 16/Aug/2018.pdfProjekt/specyfikacja PCN
Die Attach Material Add 13/Oct/2015.pdfPIC16C620A-04I/SO Specyfikacje techniczne
Microchip Technology - PIC16C620A-04I/SO Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Microchip Technology - PIC16C620A-04I/SO
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Microchip Technology |
| Napięcie - Dostawa (Vcc / Vdd) | 2.5V ~ 5.5V |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 18-SOIC |
| Prędkość | 4MHz |
| Seria | PIC® 16C |
| Wielkość pamięci RAM | 96 x 8 |
| Typ pamięci programu | OTP |
| Rozmiar pamięci programu | 896B (512 x 14) |
| Peryferia | Brown-out Detect/Reset, POR, WDT |
| Package / Case | 18-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Pakiet | Tube |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Typ oscylatora | External |
| temperatura robocza | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Liczba I / O | 13 |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Rozmiar EEPROM | - |
| Konwertery danych | - |
| rdzeń Rozmiar | 8-Bit |
| Core Processor | PIC |
| Łączność | - |
| Podstawowy numer produktu | PIC16C620 |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 zgodne |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Osiągnąć status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.31.0001 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Microchip Technology PIC16C620A-04I/SO.
| Atrybut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | PIC16C620A-04/SO | PIC16C620A-04E/SO | PIC16C620A-04I/SS | PIC16C620A-20/SO |
| Producent | Microchip Technology | Microchip Technology | Microchip Technology | Microchip Technology |
| Seria | - | - | - | - |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Prędkość | - | - | - | - |
| Konwertery danych | - | - | - | - |
| Napięcie - Dostawa (Vcc / Vdd) | - | - | - | - |
| Peryferia | - | - | - | - |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Rozmiar pamięci programu | - | - | - | - |
| rdzeń Rozmiar | - | - | - | - |
| Podstawowy numer produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Łączność | - | - | - | - |
| Liczba I / O | - | - | - | - |
| Core Processor | - | - | - | - |
| Typ pamięci programu | - | - | - | - |
| Typ oscylatora | - | - | - | - |
| Dostawca urządzeń Pakiet | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Wielkość pamięci RAM | - | - | - | - |
| Rozmiar EEPROM | - | - | - | - |
Pobierz arkusze danych PIC16C620A-04I/SO PDF i dokumentację Microchip Technology dla PIC16C620A-04I/SO - Microchip Technology.
PIC16C620A-20I/SOMicrochip
PIC16C620A-04/SSMicrochip
PIC16C620A-04I/PMicrochip
PIC16C620A-20I/PMicrochipTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.