- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Arkusze danych
Configurable Logic Cell Tip N Tricks.pdf New Peripherals Tips N Tricks.pdf PIC12(L)F1501.pdfMontaż/pochodzenie PCN
Manufacturing Change 07/Apr/2022.pdfChcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $0.556 | $0.56 |
| 10+ | $0.453 | $4.53 |
| 30+ | $0.402 | $12.06 |
| 100+ | $0.351 | $35.10 |
| 500+ | $0.32 | $160.00 |
PIC12F1501-I/SN Specyfikacje techniczne
Microchip Technology - PIC12F1501-I/SN Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Microchip Technology - PIC12F1501-I/SN
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Microchip Technology |
| Napięcie - Dostawa (Vcc / Vdd) | 2.3V ~ 5.5V |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 8-SOIC |
| Prędkość | 20MHz |
| Seria | PIC® 12F |
| Wielkość pamięci RAM | 64 x 8 |
| Typ pamięci programu | FLASH |
| Rozmiar pamięci programu | 1.75KB (1K x 14) |
| Peryferia | Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Pakiet | Tube |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Typ oscylatora | Internal |
| temperatura robocza | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Liczba I / O | 5 |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Rozmiar EEPROM | - |
| Konwertery danych | A/D 4x10b |
| rdzeń Rozmiar | 8-Bit |
| Core Processor | PIC |
| Łączność | - |
| Podstawowy numer produktu | PIC12F1501 |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 zgodne |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Osiągnąć status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.31.0001 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Microchip Technology PIC12F1501-I/SN.
| Atrybut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | PIC12F1501T-I/SN | PIC12F1501T-I/MS | PIC12F1501-I/MS | PIC12F1501-E/SN |
| Producent | Microchip Technology | Microchip Technology | Microchip Technology | Microchip Technology |
| Podstawowy numer produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Prędkość | - | - | - | - |
| Łączność | - | - | - | - |
| Typ oscylatora | - | - | - | - |
| rdzeń Rozmiar | - | - | - | - |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Liczba I / O | - | - | - | - |
| Konwertery danych | - | - | - | - |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Core Processor | - | - | - | - |
| Wielkość pamięci RAM | - | - | - | - |
| Napięcie - Dostawa (Vcc / Vdd) | - | - | - | - |
| Typ pamięci programu | - | - | - | - |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Dostawca urządzeń Pakiet | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Rozmiar pamięci programu | - | - | - | - |
| Seria | - | - | - | - |
| Peryferia | - | - | - | - |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Rozmiar EEPROM | - | - | - | - |
Pobierz arkusze danych PIC12F1501-I/SN PDF i dokumentację Microchip Technology dla PIC12F1501-I/SN - Microchip Technology.
PIC12F1501T-I/MCMicrochip
PIC12F1501T-E/SNMicrel / Microchip Technology
PIC12F1501T-E/MSMicrel / Microchip Technology
PIC12F1501T-I/SNH1AMicrel / Microchip Technology
PIC12F1501/SNMicrel / Microchip Technology
PIC12F1501-E/MCMicrochipTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.