- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Arkusze danych
Cylindrical Battery Holders.pdfProjekt/specyfikacja PCN
Cylindrical Battery Holders.pdfNumer części PCN
2.73KHz.pdfMontaż/pochodzenie PCN
2.73KHz.pdfOpakowanie PCN
2.73KHz.pdfChcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 5+ | $0.205 | $1.03 |
| 50+ | $0.167 | $8.35 |
| 150+ | $0.149 | $22.35 |
| 500+ | $0.128 | $64.00 |
| 3000+ | $0.119 | $357.00 |
| 6000+ | $0.114 | $684.00 |
MIC5203-3.3YM5-TR Specyfikacje techniczne
Microchip Technology - MIC5203-3.3YM5-TR Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Microchip Technology - MIC5203-3.3YM5-TR
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Microchip Technology |
| Spadek napięcia (Max) | 0.6V @ 80mA |
| Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) | 3.3V |
| Napięcie - Wyjście (Max) | - |
| Napięcie - wejściowa (maks) | 16V |
| Dostawca urządzeń Pakiet | SOT-23-5 |
| Seria | - |
| Funkcje ochronne | Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity |
| Package / Case | SC-74A, SOT-753 |
| Pakiet | Tape & Reel (TR) |
| PSRR | - |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Typ wyjścia | Fixed |
| Konfiguracja wyjściowa | Positive |
| temperatura robocza | -40°C ~ 125°C |
| Ilość Regulatorów | 1 |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Obecny - Dostawa (Max) | 3 mA |
| Current - Spoczynkowy (Iq) | 750 µA |
| Obecny - Wyjście | 80mA |
| Funkcje sterowania | Enable |
| Podstawowy numer produktu | MIC5203 |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 zgodne |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Osiągnąć status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Microchip Technology MIC5203-3.3YM5-TR.
| Atrybut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | MIC5203-3.3YM4-TR | MIC5203-3.3BM5-TR | MIC5203-3.6BM5-TR | MIC5203-3.6YM4-TR |
| Producent | Microchip Technology | Microchip Technology | Microchip Technology | Microchip Technology |
| Obecny - Wyjście | - | - | - | - |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Konfiguracja wyjściowa | - | - | - | - |
| Napięcie - Wyjście (Max) | - | - | - | - |
| Ilość Regulatorów | - | - | - | - |
| Napięcie - wejściowa (maks) | - | - | - | - |
| Dostawca urządzeń Pakiet | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Funkcje ochronne | - | - | - | - |
| PSRR | - | - | - | - |
| Podstawowy numer produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Funkcje sterowania | - | - | - | - |
| Obecny - Dostawa (Max) | - | - | - | - |
| Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) | - | - | - | - |
| Typ wyjścia | - | Current - Unbuffered | Voltage - Buffered | - |
| Current - Spoczynkowy (Iq) | - | - | - | - |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Seria | - | - | - | - |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Spadek napięcia (Max) | - | - | - | - |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
Pobierz arkusze danych MIC5203-3.3YM5-TR PDF i dokumentację Microchip Technology dla MIC5203-3.3YM5-TR - Microchip Technology.
MIC5203-3.3YM5Micrel / Microchip Technology
MIC5203-3.3YM5TRMicrel / Microchip Technology
MIC5203-3.3CM4Micrel / Microchip Technology
MIC5203-3.3BM5/TRMicrel / Microchip Technology
MIC5203-3.3M4Micrel Inc.MICRO CAP 80 MA LOW-DROPOUT REGU
MIC5203-3.3YM4TRMIC
MIC5203-3.6BM4TRMICTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.