- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Arkusze danych
Cylindrical Battery Holders.pdfOpakowanie PCN
2.73KHz.pdfMontaż/pochodzenie PCN
Qualification Production Site 23/May/2014.pdfChcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $0.803 | $0.80 |
| 10+ | $0.787 | $7.87 |
| 30+ | $0.775 | $23.25 |
| 100+ | $0.764 | $76.40 |
MIC4690YM Specyfikacje techniczne
Microchip Technology - MIC4690YM Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Microchip Technology - MIC4690YM
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Microchip Technology |
| Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) | 1.23V |
| Napięcie - Wyjście (Max) | 27.9V |
| Napięcie - Wejście (Min) | 4V |
| Napięcie - wejściowa (maks) | 30V |
| topologia | Buck |
| synchroniczny prostownik | No |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 8-SOIC |
| Seria | SuperSwitcher™ |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154', 3.90mm Width) |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Pakiet | Tube |
| Typ wyjścia | Adjustable |
| Konfiguracja wyjściowa | Positive |
| temperatura robocza | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Liczba wyjść | 1 |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Funkcjonować | Step-Down |
| Częstotliwość - Przełączanie | 500kHz |
| Obecny - Wyjście | 1A |
| Podstawowy numer produktu | MIC4690 |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 zgodne |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 2 (1 Year) |
| Osiągnąć status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Microchip Technology MIC4690YM.
| Atrybut produktu | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | MIC4690BM-TR | MIC4690BM | MIC4685BRTR | MIC4685WR TR |
| Producent | Microchip Technology | Microchip Technology | Microchip Technology | Microchip Technology |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Konfiguracja wyjściowa | - | - | - | - |
| Obecny - Wyjście | - | - | - | - |
| Napięcie - Wyjście (Max) | - | - | - | - |
| Typ wyjścia | - | Current - Unbuffered | Voltage - Buffered | - |
| Napięcie - wejściowa (maks) | - | - | - | - |
| Funkcjonować | - | - | - | - |
| Napięcie - Wejście (Min) | - | - | - | - |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Liczba wyjść | - | - | - | - |
| Seria | - | - | - | - |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Częstotliwość - Przełączanie | - | - | - | - |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) | - | - | - | - |
| Podstawowy numer produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| topologia | - | - | - | - |
| synchroniczny prostownik | - | - | - | - |
| Dostawca urządzeń Pakiet | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
Pobierz arkusze danych MIC4690YM PDF i dokumentację Microchip Technology dla MIC4690YM - Microchip Technology.
MIC4690BMTRMicrel / Microchip Technology
MIC47050-1.2YML/TRMicrel / Microchip Technology
MIC4685WRTRMicrel / Microchip Technology
MIC47050-1.8YML-TRVAOMicrochip TechnologyIC REG LINEAR 1.8V 500MA 6MLF
MIC47050YML-TRVAOMicrochip TechnologyIC REG LINEAR POS ADJ 500MA 6MLF
MIC4685WR TRMicrochip Technology3A SPAK SUPERSWITCHER BUCK REGUL
MIC47050-1.2YML-TRVAOMicrochip TechnologyIC REG LINEAR 1.2V 500MA 6MLF
MIC4690YM-TRMicrochip
MIC4685WR-TRMicrochip
MIC4685WR/TRMicrel / Microchip Technology
MIC47050YMLMCRLTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.